Vítězem VCTS 8/2022 je zlatnictví JK Jitka Kudláčková

Zlatnictví Jitka Kudláčková je unikátní koncept prostorné prodejny se zlatnickou dílnou v moderní budově Filadelfie v BB Centru v Praze Michli. Jde o rodinnou firmu, která slaví 30 let na trhu. Na jednom místě si tak můžeme prohlédnout šperky a zároveň nahlédnout přímo do zlatnické dílny, kde se veškerá výroba šperků odehrává. Zaujala nás skvělá navigace prodejnou, jednotlivé vitríny totiž nesou označení, jaké šperky jsou zde vystaveny a proč.

Vše zde má svůj příběh, historii a své místo. Náš inspektor byl svědkem, když sám mistr zlatník přišel do prodejny z přilehlé dílny a pomáhal zákazníkovi se zorientovat a současně nabízel možnost zhotovení vlastního návrhu šperku. Působivé! Také se nám líbí fotografie asistentů prodeje, mistrů a majitelů na stěnách prodejny. Před vstupem je umístěn velký digitální displej ve stejném designu jako prodejna sama, který ukazuje práci mistrů zlatníků na špercích přímo v tamní dílně. I přes veškeré moderní technologie, které tu mají k dispozici, zůstávají v JK věrni tradičnímu řemeslu a s láskou v něm pokračují.

Druhé místo získalo BANDI Pardubice

Prodejna pánských obleků BANDI v Pardubicích jasně cílí na pohodlí nakupujících. Naše inspektory zaujal pěkně označený exteriér, velmi ocenili bezbariérový vstup a parkování zdarma přímo před prodejnou resp. místo určené pro zákazníky BANDI. Po vstupu do prodejny nás přivítá moderní klimatizovaný prostor v dřevěném dekoru.

Oděvní poradci nás po vstupu informují o možnosti využití jejich asistence u výběru vhodného oblečení právě pro nás, nabízejí zkušební košile a úpravu střihu na míru a ještě nám k tomu nabídnou šálek výborné kávy, vody či čaje. V prostorách u kabinek je posezení pro dámy doprovázející své drahé polovičky.

Třetí je za srpen prodejna TCHIBO ve VIVO Hostivař

Obchod je velice stylový a vždy se zaměřuje na sezónu. K tomu také přizpůsobuje své vystavené zboží, doplněné POP reklamou. V provozovně se velmi dobře orientujeme. Hned na první pohled je zřejmé, že podstatou zdejšího podnikání je prodej různých druhů kávy, jak v originálním balení, tak i možnost zakoupení na váhu. Čerstvě uvařenou kávu si potom můžete vychutnat v příjemném posezení přímo v prodejně nebo si ji odnést s sebou. Mile nás překvapil početný personál, který je příjemný, ochotný a obsluha probíhá  bez čekání.

Vítězům moc gratulujeme!!!

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010