PENNY otevírá novou prodejnu v Praze-Štěrboholech

PENNY Česká republika otevírá v letošním roce už čtvrtou novou prodejnu, a to v Praze Štěrboholech. Nová prodejna vznikla výstavbou moderního interiéru prodejny v rámci nákupního centra Štěrboholy Retail Park.

Nová prodejna o rozloze 940 m2 bude součástí nákupního centra na Kutnohorské ulici nedaleko Jižní spojky. „Využili jsme příležitosti a existující prostory nákupního centra. Jedná se o atraktivní lokalitu, v níž lidé najdou další služby a obchody. Samozřejmě, že jsme pro naše zákazníky v rámci daného prostoru postavili zcela nový interiér tak, jak jsou zvyklí, a který jim poskytne obvyklý komfort a příjemné prostředí pro nakupování. Díky dalším obchodům v okolí si tak budou moci nakoupit nejen u nás, ale zařídit si vše potřebné při jedné cestě. Předpokládáme, že naši prodejnu využijí nejen obyvatelé okolních městských částí, ale i lidé, kteří touto částí města dojíždí ze Středočeského kraje do Prahy,“ řekl při otevření nové prodejny Matthias Mentrop, jednatel PENNY odpovědný za rozvoj prodejní sítě. Součástí nákupního centra je 350 společných parkovacích míst.

V letošním roce PENNY otevřelo pro své zákazníky nové prodejny v Ústí nad Labem, Kolíně a Olomouci. Další nové prodejny se zanedlouho dočkají obyvatelé Břeclavi, kde se bude jednat o prodejnu s unikátním řešením interiéru. Do konce roku pak PENNY plánuje otevřít další nové prodejny mimo jiné ve Skutči, v Přibyslavi nebo na Praze Luka. Do konce roku 2022 pak plánuje mít více než 410 prodejen a modernizovanou celou obchodní síť.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010