Nová prodejna Decathlon na Zličíně si odnáší zlato z říjnového kola soutěže Visa Czech Top Shop

Další sportovně-zákaznický zážitek na prvním místě

Po zářijovém kole Visa Czech Top Shop, ve kterém zabodovala nová prodejna Rock Point v Praze, se i v říjnu na první příčku dostal sport, respektive nedávno přestěhovaná prodejna Decathlon. Obchod se přesunul z OC Metropole, kde se nacházel dříve, do areálu Homapark Zličín. S novými prostory narostl na neuvěřitelných 4000 m2, na kterých zákazníci najdou rozsáhlý sortiment přehledně zorganizovaný podle jednotlivých sportů, což usnadňuje orientaci v obchodě. Možnost vyzkoušet si velkou řadu z nabízeného zboží v kombinaci s prostorem a širokými uličkami dělá z výběru zboží přímo sportovní zážitek. Přímo na prodejně najdete servis sportovních potřeb nebo si můžete nechat vyplést raketu. Naši inspektoři dále ocenili odpočinkovou zónu pro zákazníky, samoobslužné pokladny, na kterých není nutné snímat čárové kódy – pokladna to udělá za vás, obsáhlé informační popisky u zboží nebo LCD obrazovky dokreslující atmosféru. Gratulujeme k zaslouženému vítězství!

Prodejna s bytovým textilem a chráněná dílna v jednom

Nově otevřená prodejna s bytovým textilem Local Hand na Strossmayerově náměstí si v říjnu odnáší stříbrnou medaili. Local Hand vyrábí bytový, hotelový a restaurační textil převážně z přírodních materiálů. Všechny materiály jsou vyrobené v rámci Evropy a dále zpracované v jejich chráněné krejčovské dílně podle požadavků zákazníků na míru. Naši inspektoři ocenili přehledné vystavení zboží, proaktivní přístup obsluhy k zákazníkům a možnost personalizace výrobku podle přání klienta. Blahopřejeme!

 

 

 

Designově pojatá prodejna Penny Market v Nové Waltrovce na třetím místě

V nově vznikajícím projektu Nová Waltrovka, který se nachází v místě bývalého průmyslového areálu slévárny, otevřel svou novou prodejnu i potravinový řetězec Penny Market. Citlivě zasazené prostory obchodu jsou sladěné s architekturou budovy, nijak nenarušují její vzhled a prodejna tak přirozeně do areálu zapadá. Minimalistický a vzdušný design prodejny s průmyslovými prvky bez zbytečného reklamního smogu vyneslo Penny Marketu krásné třetí místo. Naši inspektoři dále ocenili nízké regály a široké uličky, které napomáhají orientaci po obchodě. Velice gratulujeme!

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme