Lidl otevírá novou prodejnu v Praze v ulici Ankarská

V pondělí 20. listopadu otevírá společnost Lidl svou další moderní prodejnu, tentokrát v Praze v ulici Ankarská. Otevřením nové prodejny v Praze vznikne až 35 nových  pracovních pozic. Zákazníci se tak mohou těšit na moderní a ekologickou prodejnu a v prvním měsíci po otevření rovněž na 20% slevu na vybraný sortiment.

Koncept prodejen, které Lidl staví, přináší zákazníkům na první pohled zajímavé architektonické pojetí, velkorysé zádveří a vzdušný interiér. Zákazníci tak mohou nakupovat oblíbené produkty v komfortním prosvětleném prostoru, najdou zde také velké úseky vždy čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, mléčných výrobků a pečiva. Pro komfort při nákupu slouží také široké uličky a velký odkládací prostor u pokladen. K dispozici je zákazníkům rovněž Wi-Fi zdarma nebo automat na kvalitní certifikovanou kávu, kterou si mohou dopřát v zádveří prodejny.

Součástí prodejny je samozřejmě pekárna, která několikrát za den doplňuje čerstvé pečivo.

„Při stavbě našich nových prodejen se soustředíme především na zákazníky, kterým chceme nabídnout komfortnější nakupování od začátku až do konce jejich návštěvy. Samozřejmostí je i Wi-Fi připojení zdarma či možnost zakoupení kávy v našem automatu. Myslíme však také na zaměstnance, kterým nový koncept přinese kromě optimalizovaného uspořádání skladových ploch i dostatečné zázemí,” dodala tisková mluvčí společnosti Lidl Iveta Barabášová.

Zákazníkům bude k dispozici 35 parkovacích míst v rámci parkoviště. U prodejny nebude chybět ani bankomat, a to u vstupu do prodejny Lidl. Prodejna bude otevřena denně od 7 do 22 hodin, v neděli pak od 8 do 22 hodin.

Otevření každé nové prodejny bude nově spojeno i s velkolepou grilovačkou, a to přímo u prodejny. Zákazníci, kteří nakoupí v první den otevření nad 500 Kč se mohou těšit na grilovanou klobásu zdarma.

První den otevření bude spojen s podporou MŠ Bubeníčkova. Podpoří ji všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl totiž daruje školce z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v první den částku 50 Kč. Za vybrané peníze dovybaví školka svou zahradu edukativními prvky.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme