Společnost dm otevírá nové prodejny v Poličce a Stehelčevsi

Ve čtvrtek 23.11.2023 otevírá po přestavbě a modernizaci prodejna dm drogerie markt ve Frenštátu pod Radhoštěm a o týden později se zákazníkům otevřou dvě nové prodejny ve Stehelčevsi a v Poličce. V těchto prodejnách získají zákazníci v prvním týdnu od otevření slevu 20 % na celý nákup.

Prodejna ve Frenštátu rozšířila sortiment

Modernizovaná prodejna ve Frenštátu pod Radhoštěm zákazníkům nabídne sortiment rozšířený o 510 produktů – více než stovka produktů přibude v kategoriích doplňků stravy, barev na vlasy a ostatních kosmetických produktů a výrazně se rozšíří i nabídka v segmentech potravin a péče o dítě. Nově bude mít prodejna i papírenské zboží a stojan s dekorativní kosmetikou Gabriella Salvete. Otevírací doba je v pracovních dnech od 7 do 19 hodin a v sobotu od 7 do 13 hodin.

Nová prodejna, která se 30.11.2023 otevře v Stehelčevsi na Kladensku, má celkovou plochu 521 m2, přičemž prodejní plocha tvoří 425 m2. Nachází se v Hlavní ulici u sjezdu z dálnice D7 na devátém kilometru. Otevírací doba prodejny je v pracovních dnech od 8 do 20 hodin a o víkendu od 9 do 20 hodin.

Ve stejný den otevírá i nová prodejna v Poličce na Svitavsku ve Starohradské ulici. Celková rozloha je 494 m2, a z toho prodejní plocha tvoří 394 m2. Prodejna bude otevřená každý den od 8 do 20 hodin.

Nové prodejny nabídnou beauty čtvrť

Zážitek z nákupu zákazníkům v obou nových prodejnách zpříjemní moderní uspořádání s beauty čtvrtí, unikátní čtecí lupa umístěná na všech nákupních vozících či bezplatné wi-fi připojení, a to až na dvě hodiny denně zdarma. „Využít mohou i tisk personalizovaných etiket ze svých vlastních fotografií. Rodiče malých dětí pak jistě ocení zákaznické WC s přebalovacím pultem a také koutek s dětskými hracími elementy,“ uvádí Jiří Peroutka, manažer komunikace dm. V prvních dnech získají zákazníci k nákupu i pevnou tašku zdarma. Budou k dispozici do vydání zásob.

V listopadu se zákazníkům otevře také prodejna v Českých Budějovicích, která se přesune ze Sokolské na Strakonickou ulici a představí se v novém designu.

Široký sortiment i udržitelné alternativy

Prodejny dm nabízejí moderní přívětivé prostředí a širokou sortimentní nabídku privátních, exkluzivních i dodavatelských značek zahrnující všechny oblasti péče o zdraví a krásu, péče o dítě nebo domácnost. Zákazníci, kteří hledají trvale udržitelné alternativy k běžným produktům, se mohou snadno orientovat podle zelených cenovek, jimiž jsou tyto produkty označeny. Zákazníci v dm pořídí produkty ve vysoké kvalitě za výhodné ceny. Díky garanci dm dlouhodobých cen mají jistotu, že každá změna cen je platná minimálně po dobu čtyř měsíců. Nemusejí tedy čekat na akční slevy, protože v dm nakoupí vždy výhodně.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010