Action otevře čtvrtou prodejnu v Plzni

  • Nová prodejna bude otevřena každý den od soboty 25. listopadu.
  • Jedná se o čtvrtou pobočku Action v Plzni a celkově padesátou sedmou v zemi.
  • Obchod nabídne prodejní plochu 749 metrů čtverečních a zaměstná 22 lidí

 Action, nejrychleji rostoucí evropský diskontní řetězec s nepotravinovým zbožím, otevře svou novou prodejnu v Plzni. Od soboty 25. listopadu bude mít díky tomu v Česku již 57 obchodů.

Nová prodejna se nachází v městské části Plzeň-Východní Předměstí, je snadno dostupná městskou hromadnou dopravou a nabízí dostatek parkovacích míst, díky čemuž bude pro zákazníky unikátní koncept Action ještě přístupnější. Základem tohoto konceptu je široký, neustále obměňovaný a pokaždé překvapivý sortiment složený ze zhruba 6 000 položek ve 14 rozmanitých, promyšleně sestavených kategorií, které uspokojí poptávku zákazníků po produktech každodenní potřeby i po vybavení pro speciální příležitosti. To vše přitom vždy za nejlepší ceny. Action navíc každý týden do prodeje uvádí 150 nových produktů. Více než 1 500 položek stojí méně než 25 Kč a průměrná cena produktu nepřesahuje 50 Kč.

„Otevření naší čtvrté prodejny v Plzni je jasným důkazem toho, že toto město opravdu oceňuje unikátní koncept Action. Jsme rádi, že se obyvatelé a návštěvníci Plzně rádi vracejí do našich prodejen za dalšími nákupy, a věřím, že otevřením obchodu v rezidenční lokalitě se ještě více přiblížíme našim zákazníkům,“ uvedl Sławomir Nitek, regionální ředitel Action pro Polsko, Českou republiku, Slovensko a Rakousko.

Na pultech prodejen Action mohou zákazníci vybírat zboží z kategorií jako drogerie, oblečení a textil, papírnictví, vybavení pro DIY, nářadí či zahradnické produkty nebo vybavení pro sport, hračky, dekorace do domácnosti a další. V čase, kdy opět přichází na řadu přípravy na Vánoce, zde mají zákazníci možnost čerpat také inspiraci na dárky pro svoje nejbližší – například v podobě produktů z veganské řady make-upu privátní značky Max & More nebo dřevěných her a hraček rovněž privátního labelu Mini Matters, jež jsou vyráběny ze dřeva ze zodpovědně obhospodařovaných lesů s certifikací FSC®.

Závazek k udržitelnému podnikání je spolu se zajišťováním bohaté nabídky jedním z pilířů působení Action. Veškeré prodávané produkty procházejí podrobnou analýzou a procesem neustálého zlepšování za účelem rozšíření sortimentu o co nejvíce odpovědně vznikajícího, cirkulárního a vůči životnímu prostředí šetrného zboží.

Action po celé Evropě provozuje přes 2 500 poboček, jež přímo vytváří pracovní příležitosti pro více než 60 000 lidí. V České republice už počet zaměstnanců přesáhl 1 200. Nová plzeňská pobočka na adrese Papírnická 2570/3 disponuje prodejní plochou 749 metrů čtverečních a pro zákazníky je zajištěn dostatek parkovacích míst. Prodejna bude otevřena každý den od soboty 25. listopadu, a to od 8 do 20 hodin.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010