Prodejna Hebe v pražské Harfě si převzala ocenění za únorové vítězství Visa Czech Top Shop

Kamenné pobočky kosmetického řetězce Hebe jsou pro Českou republiku novinkou. Obchod Hebe, který ještě do nedávna působil v České republice pouze v e-commerce prostředí, otevřel svou první pobočku v červenci loňského roku. Prodejna se nachází v pražském obchodním centru Harfa a naši inspektoři ji navštívili, aby zhodnotili, jak se expanze povedla. Vysoké hodnocení ho nakonec vyneslo na první místo únorového kola. Ocenění si přímo v prodejně v Harfě převzal Jiří Novák, Operations Manager v Hebe. Poblahopřát mu přišla Markéta Němcová, Country Manager Visa Czech Top Shop a Andrea Havlíčková z in-store agentury Knowinstore.

Při návštěvě naši inspektoři ocenili především komfort nákupu v prodejně, přehledné vystavení, jednoduchou navigaci obchodem a samoobslužné pokladny. „Únorovým vítězem soutěže Visa Czech Top se stala prodejna Hebe v Harfě, která je dle inspektorů mekou instore marketingu,“ řekla Markéta Němcová, Country Manager Visa Czech Top Shop.

Inspektoři ocenili také příjemný a moderní design obchodu, který pro Hebe vytvořila in-store agentura Moris. „Prodejně moc gratulujeme. Jsme velmi rádi, že jsme mohli být u úspěšné expanze polského řetězce do Prahy,“ řekl Adam Klofáč z agentury Moris.

Jedním z kritérií soutěže Visa Czech Top Shop je i využití moderních technologií a digitalizace prodejny. Partnerem soutěže v této oblasti je agentura Knowinstore. Andrea Havlíčková, Project Manager agentury Knowinstore k tomu dodala: „Za nás jako partnera v oblasti digitalizace, bych ocenila především skener, na kterém si zákazníci mohou rychle a jednoduše ověřit cenu produktu. Samozřejmostí je pak možnost zaplatit na samoobslužných pokladnách.“

Zeptali jsme se zástupců Hebe, jak vnímají toto ocenění. „Pro nás tato cena znamená moc. Je to potvrzení, že jdeme správnou cestou a že děláme zákaznický servis správně. Hebe je zdraví a krása. A tak českým zákazníkům přináší řadu nových produktů a nových značek právě z této oblasti,“ řekl Jiří Novák, Operations Manager Hebe.

Prodejna Hebe v Harfě si svým vítězstvím v únorovém kole zajistila postup do finálové dvanáctky nejlepších obchodů za rok 2024, ze které vzejde celkový vítěz. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí ve finále.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010