POP STAR za září 2023 je realizace Jupík

Portál Mistoprodeje.cz ve spolupráci se společností ppm factum vyhlašuje vítěze soutěže POP STAR 09/2023. Vítězem měsíce je shop in shop Jupík. Druhé místo získalo vystavení Pilsner Urquell. Třetí místo obsadila realizace Werther´s.

V září bylo hodnoceno 9 in-store pop realizací, které porotci posuzovali ve třech kritériích: kreativita řešení, celkové produkční provedení a potenciál upoutání pozornosti v místě prodeje.

Výherní realizace Jupík získala od odborné poroty průměrnou známku 6,6 bodů z maxima 10 bodů. Nejvyšší hodnocení (7 bodů) získala realizace za potenciál upoutání pozornosti v místě prodeje. Realizace Jupík byla umístěna v řetězci Albert HM. Zadavatelem a klientem byla společnost Kofola. Realizátorem byla agentura DAGO.

Druhé místo obsadila realizace Pilsner Urquell, která byla umístěna v řetězci Terno. Zadavatelem a klientem byla společnost Plzeňský Prazdroj.

Třetí místo získala realizace Werther´s  vystavena v řetězci Globus. Zadavatelem a klientem byla společnost STORCK Česká republika.

Všechny zářiové soutěžní realizace hodnotila odborná porota ve složení:

Eva Klánová, šéfredaktorka Retail News, Petr Majerik, ex ředitel několika mediálních agentur, zástupce Vysoké školy kreativní komunikace, konzultant pro marketing a media, Alexandr Stojčev, společnost Momentum Czech Republic, nominovaný za Aktivační agentury AKA, Ondřej Bystroň, Head of Retail Design ve společnosti CZECH PROMOTION a Michaela Klobásková, Retail Audit Director ve společnosti ppm factum

Hodnocení vítězné realizace

„Robustní, hravé vystavení za použití 3D prvků. Minusem je jednostranný tisk, i když je viditelná zadní strana,“ uvádí Michaela Klobásková , Retail Audit Director ve společnosti ppm factum.

„Trochu nepřehledné a neuspořádané, ale výjimečně je to spíše k prospěchu věci a obojí podporuje hravost, zaujetí, donutí strávit u vystavení více času. Celkově super. K celkové zábavnosti pak výrazně pomáhají postavičky z ovoce,“ uvádí Alexandr Stojčev ze společnosti Momentum Czech Republic.

Výhercům rádi vytvoříme a předáme diplom, v případě zájmu se nám prosím ozvěte na email popstar@mistoprodeje.cz. Libovolnou POP reklamu můžete do naší soutěže přihlásit zasláním fotografie na stejný email.

Filip Wawreczka, manažer soutěže POP STAR

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010