Vánoční nabídka v Penny

Vánoční svátky jsou za dveřmi a PENNY nabízí možnost strávit je v klidu se vším, co k nim patří. Kdo chce strávit Vánoce bez spěchu a ušetřit svůj čas pro chvíle s rodinou, najde v PENNY vše potřebné, co by na sváteční tabuli nemělo chybět. Od cukroví přes exkluzivní produkty až po kapra.

Pro většinu z nás je základem svátků vánoční cukroví. Bez něj si Vánoce neumíme představit. To z PENNY  prodávané pod privátní značkou Karlova koruna chutná jako domácí a vyrábí se ručně z poctivých surovin v Jizerských pekárnách v České Lípě. „Kromě jednoho muže tu pracují jen ženy. Jsou šikovnější na drobné cukroví, zdobení, v tom jim my chlapi konkurovat neumíme. A v cukrárně se dělá hlavně ručně. Stroje pomůžou jen zamíchat těsto,“ popisuje výrobu šéf výroby Jizerských Pekáren Luděk Dragoun.  Do vánoční kolekce Karlova koruna skládají v Jizerských pekárnách deset různých druhů pečiva, všechny podle letitých a ověřených receptů. Je to 7 rohlíčků s arašídy, 4 kostky s arašídovým posypem a náplní, 4 pracny s vlašskými ořechy, 4 polomáčené kytky s džemem, 4 linecké kytičky, 3 bílé stromky, 4 houbičky máčené a posypané kokosem, 4 pracny-stromky, 5 lineckých slepovaných džemem a 3 kakaové zvonky s bílým krémem. Celkem 600 gramů pečiva v každé kolekci a to vše jen za 149 korun. Kdo bude chtít, bude si moci dopřát v PENNY také oblíbená vosí hnízda nebo vanilkové rohlíčky či pracny v samostatných baleních Karlovy Koruny.

Součástí sváteční nabídky PENNY jsou tradičně i desítky produktů exkluzivní řady SELECTION. Do řady SELECTION jsou vybírány produkty, které nabízí neobvyklé spojení chutí, a také prémiové produkty, které nenajdete v obvyklé nabídce.

Před Vánoci PENNY navíc výrazně rozšířilo nabídku privátní značky Kouzelný čaj, abyste se mohli při dlouhých a chladných zimních večerech zahřát. Před Vánoci nabídne PENNY také chlazeného kapra, který je českým tradičním vánočním pokrmem.

Vánoce si kromě zákazníků budou moci naplno užít i všichni zaměstnanci PENNY, kteří dostanou naděleno volno na Štědrý den. Ačkoliv zákon dovoluje mít 24. prosince dopoledne otevřeno, všechny prodejny PENNY zůstanou zavřeny. Už potřetí tak dopřeje společnost všem svým zaměstnancům klidné prožití vánočních svátků s jejich nejbližšími.

Zdroj a foto: REWE