Návštěvníci rozsvítí pivovar Radegast čelovkami

Pivovar Radegast připravil na prosinec tři netradiční večerní prohlídky, během nichž si budou moci návštěvníci projít pivovar Radegast za svitu čelovek. Unikátní návštěvu nošovického pivovaru mohou lidé zažít v úterý 10. 12., ve čtvrtek 12. 12. a ve středu 18. 12.

Během dvou a půl hodinové prohlídky budou mít návštěvníci čelovky a ve večerní atmosféře  potemnělého pivovaru si posvítí na návštěvnické centrum, výrobní prostory nebo také sladovnu. Seznámí se s celým varním procesem, historií pivovaru Radegast a nevynechají ani pivovarské sklepy, kde pivo zraje a dokvašuje.

Součástí prohlídky je rovněž varna zakladatele pivovaru Jaromíra Franzla, kde žijí ve speciální nádrži pivovarští pstruzi, kteří hlídají kvalitu vody. Na závěr prohlídky si návštěvníci vychutnají pohled z vyhlídkové věže spolu se sklenicí správně hořkého piva Radegast v ruce a užijí si úchvatné panorama večerních Beskyd.

„Na závěr čelovkové trasy jsme pro účastníky připravili školu čepování, ve které je mistr výčepní naučí správně načepovat pivo Radegast. Všechny tři večerní prohlídky začínají v 18 hodin a každá je maximálně pro čtyřicet lidí, proto doporučujeme zájemcům, aby neváhali a rezervovali si místo. Očekáváme, že stejně jako loni bude o tento nevšední pivovarský zážitek velký zájem,“ říká Simona Jasníková, specialista provozu návštěvnického centra Radegast. Cena večerní prohlídky je 199 Kč na osobu. Návštěvníci starší 18 let dostanou navíc čtyři plechovky piva Radegast na doma.

Zdroj a foto: Plzeňský Prazdroj

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010