Limitovaná nabídka zrnkové kávy Christmas Blend v provozovnách Starbucks

Vánoční svátky jsou za rohem a sváteční atmosféra dorazila i do Starbucks. Všechny fanoušky Vánoc ve Starbucks jistě potěší  limitovaná nabídka zrnkové kávy Christmas Blend a návrat ikonického znovu použitelného Red Cupu.

K vánočním svátkům ve Starbucks neodmyslitelně patří limitovaná zrnková káva Christmas Blend, která se vyznačuje jedinečným chuťovým profilem díky kombinaci kávových zrn z Latinské Ameriky, Asie a Pacifiku. Výjimečnost jí dodávají právě zrající zrna ze Sumatry, která jsou pozorně ochutnávána až 5 let, poté jsou pečlivě zamíchána do směsi Christmas Blend a dodávají jí charakteristickou chuť. Tu ještě zákazníci zvýrazní v kombinaci se správným jídlem – například s pekanovým koláčem s brusinkami. Výjimečným zážitkem je také kombinace této kávy s pomerančem a skořicí.

V tomto roce zákazníci naleznou ve Starbucks i vánoční směs Christmas Blend Espresso Roast, jejíž intenzivnější pražení vyvážilo kořenité tóny s karamelovou sladkostí, čímž se skvělé hodí právě na přípravu lahodného esperessa. V kombinaci se skořicovou rolkou zájemci objeví tu pravou vánoční kombinaci. Například v kombinaci Christmas Blend Espresso Roast se zázvorovými sušenkami.

Zdroj a foto: Starbucks

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010