Povánoční slevy v obchodech Tesco

1581 zobrazení

Mnoho lidí si v posledních letech zvyklo vyčkávat na povánoční slevy. Ty letos spustí obchody Tesco po celé České republice v pátek 27. prosince od 7:00. Vztahovat se budou na stovky produktů, především na sortiment vánočních dekorací se slevou 50-70 %. Od 8. ledna 2020 začnou v Tescu novoroční slevy, které budou zaměřeny na domácí potřeby (od -30 %), hračky (až -30 %), kancelářské potřeby (až -50 %), motoristické potřeby (až -50 %) a také na elektroniku (až -30 %). Již od středy 18. prosince 2019 mohou zákazníci Tesca využít až -50% slevy na vybrané produkty značky F&F. Tyto slevy jsou skvělou příležitostí pro nákup měkkých dárků pod stromeček. Od půlky ledna budou slevy na značku F&F dosahovat až -70 %. Z nabídek se zákazníci Tesco mohou těšit až do vyprodání zásob.

„Povánoční a novoroční slevy se u našich zákazníků těší vysoké oblibě. Motivují je k tomu výhodnější ceny a větší klid při nakupování. Tyto slevy ocení především ti zákazníci, kteří někomu dávají vánoční dárek až po Štědrém dnu. V případě, že jste pod stromečkem našli dárkovou poukázku nebo peníze, povánoční slevy jsou pak ideálním časem, kdy si jít vybrat dárek,“ uvádí Aleš Pavlík, manažer spotřebního zboží Tesco pro ČR a SR.

V Tescu můžete kdykoliv vrátit i nevyhovující dárek

Každoročně zákazníci využívají možnosti vrácení či výměny nevhodně zvolených dárků. Reklamace probíhají standardně, tedy jako kdykoli jindy. Standardní doba je daná zákonem a činí 2 roky. „Některé obchody si samy určují, že dárek musíte vrátit do dvou týdnů či do měsíce od koupě, v Tescu to tak ale není. Dárek můžete vrátit zcela kdykoli.  Jedinou podmínkou je, že dárek nesmí být použit a musíte doložit účtenku“, upřesňuje Václav Koukolíček, manažer externí komunikace pro Tesco ČR. Zboží tedy musí zůstat nenošené, nepoškozené a v původním obalu. Pokud má zboží visačku, tak ji nepřestřihávejte. Spolu s nákupním dokladem nezapomeňte uschovat i záruční list. Tyto podmínky jsou platné jak pro vrácení, tak pro reklamaci zboží. Při jejich dodržení mohou zákazníci zboží vrátit či vyměnit v kterémkoli obchodě Tesco po celé České republice. Výjimku tvoří úhrada nákupu Tesco poukázkou, dárkovými nebo sociálními poukázkami stravovacích společností.  V těchto případech nelze záruku vrácení peněz uplatnit.

Služba Tesco Online nákupy vám ušetří čas nejen během vánočních svátků

Zákazníci mohou službu Tesco Online nákupy využívat nepřetržitě až do 23. prosince. Rozvozy objednávek budou pozastaveny od 24. do 26. prosince a na Nový rok. Dne 27. prosince budou nákupy rozváženy od 8:00 do 22:00. Mezi 28. – 30. prosincem budou rozvozy fungovat v běžném čase. Na Silvestra bude služba omezena do 15 hodin. Druhý lednový den bude možné službu využít mezi 8. – 22. hodinou. Běžný provoz bude opět zahájen 3. ledna 2020.

Otevírací doba během vánočních svátků

„Během vánočních svátků chceme našim zákazníkům nabídnout maximální komfort při přípravě Vánoc, jak je mají rádi. Zároveň chceme vyjít vstříc i naším zaměstnancům, aby mohli tuto dobu trávit se svými rodinami,“ říká Václav Koukolíček, mluvčí společnosti Tesco. Na první a druhý svátek vánoční budou mít všechny obchody Tesco zavřeno. Výjimku budou tvořit čerpací stanice, které budou otevřeny ve čtvrtek 26. 12. od 8:30 do 20:00.

V pátek 27. 12. budou obchody otevřeny od 7:00. Ve dnech od 28. do 30. prosince budou platit běžné otevírací doby. Na Silvestra budou mít Tesco obchody otevřeno až do 17:00. Tesco přivítá své zákazníky opět 2. ledna, kdy na většině obchodů bude platit běžná otevírací doba. Informace o otevírací době naleznou zákazníci i na každém obchodě zvlášť a mohou si tak snadno ověřit přesnou otevírací dobu.

Zdroj a foto: Tesco Stores ČR