Mountfield otevřel svoji jubilejní 75. prodejnu

Prodejní síť Mountfieldu se rozšířila o novou prodejnu v Českých Budějovicích. Během slavnostního otevření, které proběhlo od středy 15. července do čtvrtka 16. července 2020 mohli zákazníci využít akci „posezonní výprodej na všechno“. A navíc prvních 300 zákazníků obdrželo k nákupu zdarma láhev exkluzivního chilské vínoLa Joya Chardonnay Grand Reserva nebo La Joya Cabernet Sauvignon Gran Reserva z chilského vinařství Bisquertt. Nová prodejna se nachází v obchodní zóně RETAIL PARK Okružní. V Českých Budějovicích tak Mountfield bude mít již dvě prodejny. První prodejna je umístěna ve čtvrti České Vrbné.

S modernizací a revitalizací celé prodejní sítě jsme začali již v roce 2016 a plán jednotlivých staveb se nám daří držet. Co se týká jihočeského regionu, tak zde vnímáme velký zájem o náš sortiment, a proto jsme přidali již druhou prodejnu v Českých Budějovicích. Celkem provozujeme v jihočeském regionu 6 prodejních center. Kromě Českých Budějovic jsou to prodejny v Táboře, Písku, Strakonicích a Jindřichově Hradci. Jsem přesvědčen, že zákazníci ocení u nově otevřené prodejny nejen vyšší komfort nakupování, ale i možnost nakoupit kvalitní zahradní sortiment v další lokalitě,“ vysvětluje generální ředitel společnosti Mountfield Michal Pobežal.

Nové centrum poskytuje zákazníkům 1 764 m2 prodejní plochy a k tomu možnost komfortního parkování s kapacitou 155 míst. Prodejna se pyšní moderním architektonickým pojetím, vzdušným a velkoryse pojatým vnitřním prostorem s kvalitní interiérovou navigací. Je již standardně vybavena samoobslužnou částí pro rychloobrátkové zboží a v neposlední řadě i interaktivními panely, na kterých mohou prodejní technici předvést zákazníkům další sortiment, ale i edukativní videa. V prodejně je zakomponováno interiérové bazénové centrum s luxusním kompozitním bazénem Métropole Cannes, což pomůže zákazníkům při výběru konkrétního bazénu. V přilehlých prostorách je umístěn servis a zákazníci jistě ocení vysokou kvalitu poskytovaných servisních služeb.

Mountfield provozuje celkem 57 prodejen v České republice a 18 na Slovensku. Zmodernizováno bylo již 45 prodejních center.

Zdroj a foto: Mountfield

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner