BOHEMIA SEKT uvádí novou kampaň

Šumivá novinka Bohemia Sekt Ice přináší do České republiky nový trend pití sektu s ledem. Stejně netradiční jako samotný styl servírování je i celá kampaň, která má za cíl omladit značku a celkově odlehčit komunikaci.

Na vodní hladině se k sobě na ledových krách “přitažlivou” silou přibližuje několik mladých lidí, které spojuje jedno – led samotný. Tak se nakonec všichni schází na letní party. Takto je obrazově ztvárněn ústřední claim nové kampaně: „Led nás spojuje.“

Chceme ukázat, že sekt se nemusí pít jen na oslavách nebo při výjimečných příležitostech. Zároveň vedle hlavní sezony na Silvestra budujeme i druhou sezonu v létě. Proto jsme připravili Bohemia Sekt Ice – první Bohemia Sekt, který se servíruje na ledu. Pije se z velkých vinných sklenic, s mátou … a hlavně s přáteli,” říká Ondřej Čabrada, brand manager značky Bohemia Sekt.

Od předchozí kampaně Buďte Spolu, která vznikla pro klasický Bohemia Sekt demi sec a byla postavená na příběhu jediného páru, se nová komunikace posouvá do extrovertnější roviny.

O tvorbu kampaně se postarala kreativní agentura WMC/GREY ve spolupráci s produkční společností Creative Embassy a režisérem Prokopem Motlem. Podle kreativního ředitele reklamní agentury WMC/GREY, Davida Sudy, bylo “největší výzvou zkombinovat maximálně letní atmosféru a zároveň led jako hlavní motiv celé kampaně – tak aby nefungovaly uměle a kýčovitě, ale naopak stylově, mladistvě a uvěřitelně.”

Kampaň Bohemia Sekt „Led nás spojuje“ je od 1. června k vidění v televizi a v digitální reklamě. Kromě 30vteřinového televizního spotu vznikla i kratší 15vteřinová verze pro další vlnu kampaně. Další komunikaci hlavní produktové novinky pro tuto sezonu povede značka prostřednictvím PR komunikace zajišťované agenturou PEPR Consulting.

Zdroj a foto: Bohemia Sekt

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010