Bageterie Boulevard otevřela dvě nové pobočky

Další dvě pobočky pro své zákazníky otevřela Bageterie Boulevard. Nové návštěvníky přivítaly restaurace v Brně a Drážďanech. Bageterie Boulevard tak má v Evropě celkem 46 poboček, další dvě provozovny se nachází v Dubaji. Do konce roku plánuje další expanzi a překročení hranice celkových 50 poboček.

Pátá brněnská pobočka otevřela na Masarykově třídě na místě legendárních domácích potřeb Jaroslava Cimrmana, kterému je věnována i stěna vyvedená písmomlařískou technikou. Jedná se tak o vůbec první kamennou pobočku Bageterie Boulevard v Brně, která se navíc rozkládá na dvou podlažích. Ostatní jsou součástí brněnských obchodních center Vaňkovka, Olympie a Campus.

„Jsme si vědomi genia loci prostoru, který jsme po obchodu pana Cimrmana převzali. Takže uděláme vše pro to, aby Bageterie Boulevard byla stejně oblíbeným místem,” zmiňuje Markéta Krejčíková, ředitelka expanze Bageterie Boulevard.

I v nové brněnské pobočce bude Bageterie Boulevard podporovat fastline koncept skrze samoobslužné kiosky, které zvyšují komfort i počet odbavených zákazníků. Celý objednávkový systém je velmi intuitivní a šitý na mírů zákazníkům, protože si ho společnost vyvíjí interně.

Kromě nové pobočky provozuje Bageterie Boulevard Brně už také svůj vlastní rozvoz BB Domů, o který je mezi Brňany velký zájem. Otevření nové pobočky tak přispěje k ještě lepšímu pokrytí města. Rozvozovou službu provozuje Bageterie Boulevard také v Praze, Plzni, Pardubicích, Mladé Boleslavi, Ústí nad Labem, Liberci a Kolíně.

Bageterie Boulevard, drážďanské nákupní centrum Elbepark

V Německu pak Bageterie Boulevard zamířila do největšího drážďanského nákupního centra Elbepark. To se nachází u dálnice A4 v městské čtvrti Mickten a pyšní se 1,4 kilometrů dlouhou promenádou.

Zdroj a foto: Bageterie Boulevard

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010