BILLA otevře na Mikuláše svou 230. prodejnu

2414 zobrazení

Společnost BILLA zítra otevře zbrusu novou prodejnu v Pražské ulici v Mělníku. Jedná se tak již o 38. prodejnu BILLA ve Středočeském kraji. Stejně jako v ostatních supermarketech tohoto řetězce i zde zákazníci naleznou širokou nabídku kvalitních a čerstvých produktů, křupavé pečivo, tuzemské potraviny či regionální speciality s označením BILLA Regionálně. Za dlouhodobý proaktivní přístup k zajištění nabídky lokálních a tuzemských produktů pro zákazníky obdržela BILLA nedávno mimořádné ocenění udělené ministrem zemědělství Miroslavem Tomanem.

Nová prodejna v Mělníku se veřejnosti otevře zítra 5. prosince 2019 v 7:00 hodin. Na kvalitní sortiment se zákazníci mohou těšit na prodejní ploše o rozloze téměř 900 m2.  K pohodlnému nákupu přispěje na 7 desítek parkovacích míst včetně míst pro rodiče s dětmi a hendikepované. Během prvního dne veškeří návštěvníci obdrží malou drobnost, každý ze zákazníků dostane nákupní tašku zdarma a k nákupu nad 500 korun šumivé víno. Děti zase BILLA obdaruje sladkým jablkem.

„Společnost BILLA dlouhodobě usiluje o plnění přání svých zákazníků a jejich spokojenost. S tím je samozřejmě spojena i dostupnost našich prodejen. I to je jeden z důvodů významné expanze v tomto roce. Nově otevřená prodejna v Mělníku je tak již 8. supermarketem, který letos otevíráme, a do konce roku ještě dvě prodejny plánujeme. Jsme rádi, že můžeme rozšířit naše služby a přiblížit se tak více zákazníkům,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel BILLA ČR.

Tato prodejna bude otevřena od pondělí do soboty od 7.00 do 20.00 hodin, v neděli pak od 8.00 do 20.00 hodin.

Zdroj a foto: REWE

RELATED ITEMS