Bageterie Boulevard spouští v Praze a Plzni rozvoz, následovat budou další města v regionech

Bageterie Boulevard ode dneška, tedy od středy 25.3., v Praze a Plzni spouští vlastní rozvoz pod názvem BB Domů. Následovat budou další krajská města v České republice, kde má Bageterie své pobočky. Firma se tak snaží přispět k omezení pohybu lidí po městech a nabízí zákazníkům možnost si nechat jídlo dopravit domů. Zákazníci si mohou vybírat ze stejné nabídky pokrmů, jaká je na pobočkách.

Oblast rozvozu prozatím zahrnuje větší část Prahy, ale do budoucna by měla pokrýt celé město. Po vyhodnocení testovacího provozu za cca 14 dní bude následovat spuštění rozvozu ve všech krajských městech, ve kterých jsou kamenné pobočky Bageterie Boulevard. Po skončení současné krizové situace a znovuotevření poboček v obchodních centrech začne služba BB Domů zavážet i z těchto restaurací v dalších městech.

Po Praze budou kurýři kombinovat pěší chůzi, kolo i auta, podle vzdálenosti od pobočky. Důraz bude také kladen na důsledná hygienická opatření, což potvrzuje i Jiří Štěpánek, provozní ředitel Bageterie Boulevard: “Všichni kurýři jsou vybaveni rouškami a rukavicemi, a navíc vyškoleni v rámci bezpečnostních a hygienických opatření. Předání nákupu proběhne tak, aby kurýr přišel se zákazníkem do minimálního kontaktu na velmi krátkou dobu. Také platba bude možná pouze bezhotovostně.”

Nabídka pokrmů dostupných pro rozvoz je totožná s aktuální nabídkou na pobočkách a zákazníci si mohou objednávat každý den od 11 do 21 hodinys doručením do 30 minut. Minimální částka pro objednávku je 300 Kč a doprava je zdarma. Je také možné si objednat jídlo s osobním vyzvednutím na pobočce. Tato objednávka není omezena žádnou minimální částkou a ani zpoplatněna nad rámec samotné hodnoty jídla. Platba je možná jen onlinea objednávat si lidé mohou na speciálním webu.

Zdroj a foto: Bageterie Boulevard

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010