Únorovým vítězem v soutěži POP Star se stala Coca – Cola

Jsme moc rádi, že jsme předali ocenění za druhou únorovou vítěznou realizaci a to společnosti Coca – Cola HBC, kterou na předávání zastupovala Kristýna Topolová, Marketing Execution Lead.

Samotné vystavení Coca – Cola Marvel dodala marketingová agentura DAGO a úkolu se podle Kristýny Topolové zhostila s kreativitou jim vlastní. „DAGO vystihlo podstatu shop in shopu a to zachytit ikonického Iron Mana a další Avengers v jednom vystavení.“ Zákazníkovi byl nabídnut nejen wow efekt k upoutání jeho pozornosti, ale cílem bylo ho také informovat o spotřebitelské soutěži, kterou Coca – Cola skrze jednotlivé prvky na vystavení komunikovala. Po představení tohoto shop in shopu byl úkol od vedení Coca – Cola jasný: toto vystavení dostat na trh. S agenturou POS Media a Albertem byl na vybraných provozovnách přiveden k životu neotřelý shop in shop Coca – Cola Marvel.

K předání vítězného diplomu proběhlo v sídle společnosti ppm factum za účasti Jakuba Petráše, Senior Project Manager ve společnosti DAGO, s.r.o., Michaely Klobáskové, ředitelka divize Retail Audit, ppm factum a.s. a redaktorky portálu mistoprodeje.cz Jany Follprechtové.

Soutěž „P.O.P. STAR“ je odbornou soutěží POP (point of purchase) reklam a sekundárních vystavení v místě prodeje, kterou pořádá portál mistoprodeje.cz ve spolupráci s divizí RETAIL AUDIT společnosti ppm factum.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010