Rohlík.cz začal dovážet potraviny do chatových oblastí a sklízí úspěch

Nákup až na chatu začal o prázdninách nabízet Rohlík.cz. Největší internetový prodejce potravin se zaměřil na chatové oblasti kolem Štěchovic, Slap, Karlštejna, Mělníka nebo Sázavy. Objednat zboží mohou lidé také ze širšího okolí Brna, Plzně, Pardubic, Hradce Králové nebo Liberce. A kupující novou službu hojně využívají. 

Zájem nás nepřekvapil, očekávali jsme ho. Reagovali jsme totiž na diskuzi, která se kolem toho strhla na naších sociálních sítí,“ prohlásil Tomáš Čupr, zakladatel společnosti Rohlík.cz.

Nechat si dovézt o víkendu na zahrádku vychlazené pivo, bábovku k snídani, špekáčky k ohníčku nebo maso na grilování. O to mají čím dál větší zájem lidi během rekreace na své chalupě.

Během prvních dní od spuštění registrujeme desítky objednávek do těchto oblastí. Chystáme k tomu větší propagaci a očekáváme, že to ještě poroste,“ tvrdil Tomáš Čupr. Minimální objednávka na Rohlík.cz musí být nad 500 korun, kurýr nákup přiveze v ten samý den již do dvou hodin od objednání.

Vše začalo příspěvkem na facebookovém profilu internetového prodejce, ve kterém vyzval veřejnost, zda by se jim líbilo dovézt nákup až na chatu. Sešlo se více než sto návrhů.

Nejvíce objednávek míří zatím k Mělníku,“ dodal Tomáš Čupr, který v tuto chvíli neplánuje rozšířit dodací místa v dalších chatových oblastech. „Tím, že máme pokryto velké území kolem Prahy i Brna a přidali jsme další chatařské lokality, tak už obsluhujeme velkou část oblastí, kde lidé mají chaty nejčastěji.“

 

Slevy během letních měsíců

Během letních měsíců plánuje navíc internetový hypermarket Rohlík.cz výrazné zlevňování. Za nižší ceny budu například letní drinky, alkohol, koktejly, tapas, grilování a farmářské produkty. Koncem léta pak na Rohliku.cz zlevní školní sortiment a svačiny do škol.

Ukazujeme lidem, že online nákupy nestojí víc než v kamenném obchodě. Zároveň již dlouhodobě bojujeme za lepší kvalitu potravin a jejich cenovou dostupnost. O prázdninách tak budou některé farmářské produkty za nižší cenu,“ prohlásil Tomáš Čupr.

 

Zdroj a foto: Rohlík.cz

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři