Vstříc pestrobarevným dnům s Heidi Klum & Lidlem

Ve středu 17. září uvedou prodejny Lidl společně s top modelkou Heidi Klum již pátou kolekci značky „esmara by Heidi Klum“ s názvem #LETSSHAKEITUP. Tentokrát budou hrát hlavní roli veselé podzimní barvy – červená a růžová, všechny doplňky zakoupíte samozřejmě za typicky výhodné ceny.

Pátá kolekce ze společné dílny Lidlu a Heidi Klum se prezentuje neformálností a barevností. Klasické módní kousky přináší díky snadné kombinovatelnosti do nadcházejících podzimních dní pestrost a pozitivní energii.

Nová kolekce zahrnuje halenky, roláky, kalhoty, trenčkoty, šátky, ale také doplňky jako např. kabelky.

Miluji klasiku jako jsou trenčkoty, roláky v kombinaci s úzkými kalhoty,“ uvádí Heidi Klum. „V mé nové kolekci pro Lidl najdete tyto kousky ve svěžích barevných tónech.“

 

Základ – nově a moderně

Od lehounké růžové až po vznešenou burgundskou červeň: nové kolekce #LETSSHAKEITUP přináší oblečení pro každodenní nošení ve slušivých a zároveň výrazných odstínech s dominancí červené. Skvělý materiál zaručí pohodlnost, provedení aktrativnost.

Zkombinujte elegantní kalhoty s oversize kardiganem, nebo džíny s kabátkem a praktickou kabelkou. Nejlépe vše doplňte nenápadným, přesto efektním šátkem.

V naší nové dámské kolekci nabízíme oblíbené podzimní kousky ve skvělé kvalitě a za výhodnou cenu. Zákaznice si mohou díky mnoha variantám vytvořit svůj originální outfit,“ komentuje Michal Farník, jednatel společnosti Lidl Česká republika.

 

Start prodeje: 17. září 2018

V pondělí 17. září v rámci již 5. Lidl Fashion Weeku uvede Lidl ve více než 10 000 prodejnách ve 28 zemích a na e-shopech svou další kolekci s názvem #LETSSHAKEITUP.

 

Zdroj a foto: Lidl

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010