Douglas v Palladiu je říjnový VISA Czech Top Shop!

Vítěz října je opravdu rozlehlá přitom přehledná a krásná prodejna Douglas v Palladiu je naprosto rovnocennou sestrou plně na úrovní rakouských či německých prodejních jednotek této sítě. Ve velkém pracuje s digitální navigací směřující ke světovým značkám, takže působí v mnoha případech jako „shop in shop“. Kromě tradičních vůní a kosmetiky zde můžete vyzkoušet i prémiové kolekce produktů, které byly dosud dostupné pouze v „monobrandových“ prodejnách v Pařížské ulici. Pro členy věrnostního programu Douglas je navíc připravena patnácti procentní sleva jako zvýhodnění nákupu v kamenné prodejně, což zážitek osobní návštěvy ještě umocňuje.

 

 

 

Na druhém místě za říjen se umístila velmi pěkná prodejna rodinné firmy Oxalis (sídlo má v bájných Slušovicích) ve Vodičkově ulici v Praze nabízející velmi široký výběr kávy a čajů. Zaujala nás na první pohled propracovanou výlohou vyzdobenou přírodními podzimními dekoracemi v zajímavém a funkčním kontrastu s reklamními LCD displeji. Od obsluhy jsme se dozvěděli, že 4 dny v týdnu je otevřená i zdejší čajovna. Jejich web uvádí: „To pravé jsme našli ve stylu HYGGE. Poprvé jsme tento design aplikovali v naší prodejně v Praze ve Vodičkově ulici v létě roku 2019. Použili jsme bílý nábytek, stoly i police jsme nechali zhotovit ze světlého dřeva v teplé přírodní barvě a to vše jsme doplnili kontrastní světle zelenou podlahou.“ Oxalis v současnosti na českém a slovenském trhu provozuje vlastních 35 prodejen a dalších 31 prodejen spadá pod franšízový koncept.

 

 

Třetí místo vybojoval nově otevřený a mezi širokou veřejností velmi populární (dokonce za cenu stání ve frontě před prodejnou) PRIMARK na Václavském náměstí, který nabízí skvělý zákaznický zážitek na třech bezbariérových poschodích plných módy a doplňkového sortimentu. Při návštěvě nás zaujala perfektní navigace prostřednictvím podsvícených panelů a také efektivní systém odbavení u pokladen, kdy personál vyvolává čísla volných přepážek.

Vítězům moc gratulujeme a zveme další účastníky – nominaci zajímavé prodejny můžete udělat velmi snadno – zasláním jejího názvu, přibližné adresy či polohy na email:  czechtopshop@mistoprodeje.cz.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010