POPAI DAY 2021 se už blíží

Spolu s pořadatelem, asociací POPAI CE, si Vás dovolujeme  upozornit na blížící se  POPAI DAY 2021 – prestižní událost a významné setkání profesionálů z retailu, které se letos uskuteční již po třinácté. Velmi se těšíme, že Vás uvítáme 25. 11. 2021 v krásných nových prostorách O2 universum v Praze, kde bude připraven celodenní program o nejnovějších trendech a změnách v oboru marketingu v retailu.

Konference POPAI FÓRUM se pod názvem Back to the Retail soustředí na zásadní změny a perspektivy ve světě retailu. Pro správné pochopení retailu je občas potřeba ohlédnout se k jeho původní podstatě. I když začínal na křižovatkách obchodních cest, jeho budoucností je také online prostředí. Zásadní posun chápání celistvosti retailu po pandemii je jeho komplexnost a propojenost, kdy se e-commerce stala jeho nedílnou součástí. Tomu se budeme v programu konference podrobně věnovat. Letošní konference proběhne v inovativní omnichannel formě: účastníci se mohou těšit na vystoupení v prezenční formě a networking, ale také na online prezentace a reportážní vstupy.

Součástí programu POPAI DAY budou rovněž expozice třech našich oborových soutěží POPAI AWARDSHvězda 3D reklamy a POPAI STUDENT AWARD a slavnostní večer s vyhlášením výsledků oborových soutěží.

POPAI DAY 2021 je pořádán za podpory řady partnerů., mediálním partnerem je i náš portál Mistoprodeje.cz. 

Podrobné informace o konferenčním programu jsou na stránkách konference včetně zvýhodněných podmínek účasti pro členy POPAI CE a odkazu na registraci účastníků. Účast na konferenci je možná v přednáškovém sále nebo online. Prosíme, abyste při registraci zvolili POUZE JEDNU Z VARIANT účasti.

Všem účastníkům konference bude poskytnut vstup zdarma na slavnostní večer pro jednu osobu,  který proběhne na závěr akce od 19.30 hod. Na večer se prosím registrujte zde.

Přihlášeným účastníkům již byla účast na akci potvrzena formou potvrzující zprávy.

 

Zdroj a foto: POPAI CE

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010