Centrum Krakov v pražských Bohnicích bylo otevřeno

Svým umístěním uprostřed rozsáhlého sídliště, velikostí a nabídkou obchodů a služeb se jedná o první případ tzv. lokálního nákupního centra, určeného pro obsluhu nejbližší spádové oblasti.

V bezprostřední vzdálenosti Centra Krakov žije téměř 30 tis. obyvatel, pro které se má nový objekt s více než 13.000 m2 obchodních jednotek na 3 nadzemních podlažích (a jedním podzemním podlažím, určeným pro parkování automobilů), stát dominantním místem pro nákupy a zajištění běžných služeb.

Dominantními značkami v Centru Krakov jsou vedle supermarketu BILLA módní C&A a TAKKO, a dále obchody dm drogerie, Knihkupectví Kanzelsberger, CCC, Sportisimo, K+B Expert Elektro, Eiffel Optic, Novolékárna, prodejna s chovatelskými potřebami Happy Zoo, hračky a dětské zboží Bambule a mnoho dalších.
Služby zastupuje nabídka bank – Komerční banky a České spořitelny, pojišťoven, navíc je uvedeno do provozu nejmodernější fitness Olgy Šípkové a víceúrovňový dětský koutek. V nejvyšším podlaží je umístěna i sekce s rychlým občerstvením, v přízemí objektu pravá italská pizzeria s cukrárnou.

Ing. Martin Kubišta, předseda představenstva spol. Centrum Krakov a.s. uvedl: „Otevíráme s více než 85% obsazeností, což považujeme v této době za dobrý výsledek, který navíc máme v plánu rychle vylepšit. Jsme přesvědčeni, že volba obchodníků a jejich umístění v Centru, a stejně tak i vlastní dispoziční a materiálové řešení objektu je vhodnou volbou pro centrum naší velikosti, umístění a významu. Věříme, že se Centrum Krakov stane pro celé bohnické sídliště a přiléhající městské části přirozeným místem nejen pro běžné nákupy, ale i pro obyčejná setkání a odpočinek – tak jak urbanisté toto místo před více než 30ti lety uprostřed nové zástavby navrhli. Bylo přirozenou úvahou toto místo změnit realizací moderního obchodního centra. Jsme velmi rádi, že zájem obchodníků i první návštěvnické ohlasy tento předpoklad potvrzují.“

 

 

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme