V Brně se otevřela nová prodejna La Formaggeria Gran Moravia

Na prodejní ploše více než 126 m2 nabízí kompletní sortiment čerstvých a zrajících sýrů, másla a mléčných výrobků jak z italské sýrárny Gran Moravia v Litovli, tak z Itálie, Francie a Švýcarska. Sortiment doplňují italská vína, těstoviny, oleje, krájené italské uzeniny bez lepku a laktózy, unikátní bagety, speciální těsto na pizzu a další italské lahůdky. Novinkou jsou italské ovčí sýry s čokoládou a dalším kořením a čerstvý sýr Giuncata s čerstvou rukolou vyráběný v Litovli.

Nabídku prodejen sítě “La Formaggeria Gran Moravia” mohou v současné době kromě Brna využívat také zákazníci v Praze (celkem 3 prodejny – na Vinohradské třídě byla v létě otevřena již desátá prodejna řetězce), Českých Budějovicích, Hradci Králové, Olomouci, Ostravě a v Liberci. Koncem listopadu je plánováno otevření další prodejny v Brně v OC Olympia a připravují se také nové prostory pro prodejny La Formaggeria v Olomouci a v Praze.

“Většinu sortimentu našich prodejen sami vyrábíme nebo dovážíme, a proto jej můžeme prodávat za velice příznivé ceny. V nabídce máme sýry z kravského, ovčího, kozího a buvolího mléka. Samozřejmostí je ochutnávka vybraného sýra, jeho správné nakrájení a vhodné zabalení. Zákazníkům také rádi doporučíme vhodné kombinace sýrů a vín a recepty,” doplňuje Claudio La Carbonara, ředitel sítě prodejen La Formaggeria Gran Moravia.

 

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme