Centrum Černý Most nabízí unikátní restauraci Regal Burger

V rámci rozšířené stravovací zóny ve třetím patře nabízí Centrum Černý Most svým zákazníkům jedinou pobočku Regal Burger v České republice. Úspěšná síť restaurací s kvalitními hamburgery není standardním fastfoodovým konceptem, naopak klade důraz na čerstvost surovin a jejich špičkovou kvalitu. 

Slovenská značka Regal Burger po dvou a půl letech existence a více než 150 000 prodaných hamburgerů plánuje v Čechách expandovat, a právě v nákupním centru na Černém Mostě se s jejím konceptem a sortimentem mohou čeští zákazníci exkluzivně seznámit.

Regal Burger - detail

Regal Burger je restaurace s vlastním sezením, spojující kvalitně připravené jídlo ze špičkových a čerstvých surovin s rychlostí běžnou pro fastfood. Pro hamburgery z Regal Burger je typické 100% hovězího bio maso ze středního Slovenska, denně pečené housky a co nejvíce lokální zeleniny
v kombinaci s omáčkami a dalšími surovinami vlastní výroby. 

„Burgery domácí přípravy se těší, nejen v Praze, velké oblibě. Věřím, že koncept, který se na tento trend zaměřuje, naše zákazníky potěší,“ uvedl Tomáš Urbanovský, manažer Centra Černý Most.

 

V nabídce Regal Burger jsou hamburgery z nejkvalitnějšího masa v různých variantách. Na své si přijdou také vegetariáni, kteří si mohou pochutnat na veggie burgeru, v němž maso nahrazuje baklažán či balkánský sýr. Pro celiaky bude připraven burger s bezlepkovým pečivem. Vedle nejrůznějších hamburgerů může zákazník v této restauraci ochutnat Regal pivo nebo jiné nápoje od slovenských výrobců.

První pobočka Regal Burgeru byla otevřena v roce 2014 v Bratislavě. Po úspěšné expanzi na Slovensku
a překročení hranice 150 000 prodaných hamburgerů se společnost rozhodla vstoupit na český trh a otevřít svou první provozovnu v Praze. Na druhou polovinu roku 2016 je naplánovano uvedení minimálně čtyř nových provozoven na Slovensku a v Čechách. Společnost zaměstnává více než 60 zaměstnanců a tento počet se má do roku 2017 více než ztrojnásobit.

 

Zdroj a foto: Unibail-Rodamco

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010