Centrum Černý Most láká do jediného českého bistra Spicymama vedeného kuchařkou Kamu

Centrum Černý Most je jediným místem v České republice, kde mohou milovníci mezinárodní kuchyně s kořeněnou vůní dálek ochutnat speciality od Spicymama. 

Netradiční bistro přináší zákazníkům Centra Černý Most každý den nové menu plné exotických jídel inspirovaných cestami své šéfkuchařky Kamily „Kamu“ Rundusové po světe.

kamu

Spicymama je netradiční bistro nabízející jídla inspirovaná chutěmi z různých koutů světa, například z Vietnamu, Thajska nebo Peru. Pokrmy v menu, plné čerstvých surovin – bylinek, zeleniny a spousty koření z celého světa, vznikají pod taktovkou šéfkuchařky Kamily „Kamu“ Rundusové, která společně se svým týmem vytváří jídla mnohdy úplně nová, kombinující tradiční recepty a postupy s vlastními inovativními nápady. Značka staví na kvalitě používaných surovin a také jejich čerstvosti. V bistru neexistuje stálý jídelní lístek. Menu je obměňováno téměř každodenně – nějaký pokrm zmizí a jiný zase přibude – podle toho, co z nově vytvořených a testovaných jídel, se tým rozhodne zařadit. Protože končí sezóna čerstvé zeleniny, bude se bistro na podzim zaměřovat především na rýžové a nudlové pokrmy v typických velkých miskách. V letních měsících se pak do menu vrátí zeleninové saláty.

Nejnovější bistro pod naší střechou, Spicymama, obohacuje portfolio rozšířeného food courtu o exotické pokrmy mnoha vůní a chutí. Jsem velmi rád, že jsme exkluzivní příležitost ochutnat speciality Kamily Rundusové poprvé nabídli právě v Centru Černý Most. Obrovský zájem o restauraci potvrzuje, že to oceňují
i naši zákazníci,
“ řekl manažer Centra Černý Most Tomáš Urbanovský.  

jídlo

Koncept bistra Spicymama se odlišuje také interiérem. Jeho dominantu tvoří bar, u kterého mohou zákazníci pokrmy nejen vychutnávat, ale i sledovat jejich přípravu v návštěvníkovi zcela otevřené kuchyni.

 

Zdroj: Unibail-Rodamco

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři