Ještě pár dní můžete nominovat osobnosti do prestižní mezinárodní soutěže Podnikatel roku 2016

Jen do pátku 21. října můžete nominovat významné podnikatelské osobnosti do soutěže EY Podnikatel roku 2016, kterou hodnotí pouze vítězové z minulých ročníků.  

podnikatel-roku-logo

EY Podnikatel roku (Entrepreneur Of The Year®) je nejprestižnější světová soutěž podnikatelů, která vzdává hold výjimečným osobnostem. Byla založena společností EY ve Spojených státech amerických v roce 1986.

Jejím cílem je ukázat veřejnosti vynikající osobní příklady na poli podnikání, které mohou být vzorem pro mladé, začínající podnikatele.

Soutěž EY Podnikatel roku je koncipována jako mezinárodní, proto jsou kritéria, podle nichž jsou posuzováni jednotliví účastníci, v každé zemi srovnatelná. Vítěze vybírá nezávislá porota složená především z předcházejících vítězů soutěže. V současné době se jako jediná světově uznávaná soutěž svého druhu pravidelně vyhlašuje již téměř v 60 zemích na šesti kontinentech.

V České republice se soutěž koná od roku 2000, kdy porota vybírala vítěze pouze v hlavní kategorii, EY Podnikatel roku České republiky.

Držitel titulu EY Podnikatel roku České republiky reprezentuje naši zemi na světovém finále soutěže v Monte Carlu.

Zisk titulu je poctou nejen mně, ale i KOH-I-NOORU a všem mým spolupracovníkům. Když jsem se do soutěže hlásil, tak mi v žádném případě nešlo o osobní zviditelnění. Šlo mi o holding a jméno KOH-I-NOOR, které je ve světě známější než v Česku a to jsem chtěl změnit. Samotnou účast na světovém finále potom považuji za vrchol mé kariéry. Byla to pro mě velká pocta reprezentovat svou zemi na tak prestižní soutěži,“ říká EY Podnikatel roku 2014 Vlastislav Bříza ze společnosti KOH-I-NOOR holding,

Pokud chcete ještě narychlo nominovat významnou českou podnikatelskou osobnost, tak můžete zde. Pokud se chcete přihlásit sami sebe, vyplňte prosím přihlášku zde.

 

Zdroj, foto a video: podnikatelroku.cz

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010