Společnost STORE MEDIA má od ledna nové vedení

987 zobrazení

Novým ředitelem společnosti STORE MEDIA se od 1. ledna 2020 stal Peter Földváry. Současný CEO Henrich Sikela zůstává nadále ve společnosti a bude se věnovat rozvojovým projektům na pozici Business Development Director.

Společnost STORE MEDIA, člen asociace POPAI CE, se během působení Henricha Sikely zařadila mezi klíčové hráče v oblasti smyslového marketingu ve střední Evropě, což potvrzují i čísla za uplynulý rok, kdy společnost poskytla služby prostřednictvím více jak 4 200 nainstalovaných zařízení.

Jsem rád, že mohu štafetu předat právě Petrovi. Za dva a půl roku jeho dosavadního působení v STORE MEDIA dokázal přinést nové řešení v technické oblasti a zároveň si získal obrovský respekt všech kolegů. Věřím, že pod jeho vedením bude společnost nadále poskytovat skvělé služby svým zákazníkům a předurčovat směrováním celého segmentu smyslového marketingu v našem regionu,“ řekl Henrich Sikela.

V nové funkcím bude Peter Földváry zodpovědný za řízení a posílení pozice společnosti na Slovensku, v Rakousku a v České republice.

Převzít vedení týmu společnosti STORE MEDIA považuji za velkou čest a zodpovědnost zároveň. Hlavní výzvou bude i nadále poskytovat kvalitní servis, posílit naši značku a přinášet technologické inovace v poskytovaných službách. Naším posláním je vytvářet z klientských prostorů místa pozitivních zážitků a návštěvníkům zpříjemňovat pobyt v nich – a o to se chceme i nadále snažit.“

O společnosti STORE MEDIA, s. r. o.

Společnost STORE MEDIA přináší od roku 2002 inovativní marketingová řešení a poskytuje služby v oblasti smyslového marketingu. Svoji činnost nastartovala jako poskytovatel in-store rádia a postupně svoje služby rozšířila o digital signage (reklamní obrazovky) a aróma marketing. STORE MEDIA postupně expandovala ze Slovenska do České republiky a Rakouska.

Zdroj a foto: POPAI CE