Transparentní LED film společnosti LG přináší nový pohled do světa nákupních center

Transparentní LED folie různých výrobců jsou na trhu již několik let. Společnost LG přináší na trh opravdu profesionální řešení pro střední Evropu, které lze provozovat s plnou podporou ověřeného výrobce a předního inovátora na poli zobrazovacích technologií.

Transparentní LED film společnosti LG byl uveden na trh v minulém roce v barevné variantě a roztečí 24 mm mezi jednotlivými LED body. Transparentní LED film je doporučován pro velkoplošné projekce s větší pohledovou vzdáleností například na vnější skleněné pláště nákupních center, na skleněná zábradlí ochozů nebo do výtahů a zcela otevřených prostor.

 Transparentní LED film poskytuje překvapivě vysokou svítivost a širokou škálu barevného podání. Mezi další důležité vlastnosti patří vysoká míra transparentnosti v aktivním stavu (cca 73 % propustnosti světla), možnost instalace i na prohnuté skleněné povrchy či přirozená přilnavost filmu na skleněný povrch bez jakéhokoli lepení.

Transparentní LED Film se dodává podle požadované plochy s kompletní infrastrukturou pro distribuci datového signálu a silového napájení pomocí speciálních distribučních lišt.

Díky Transparentnímu LED filmu lze jednoduše realizovat působivou vizuální prezentaci obsahu i v prostředí, kde je složité nasadit standardní projekce pomocí projektorů, LED stěn nebo LCD monitorů. Při instalaci není nutné řešit váhu, protože je konstrukce velice lehká.    

Největším přínosem jsou možnosti, jak oživit skleněné plochy či výlohy video-projekčním sdělením nebo dynamickým reklamním obsahem na velké a různě zakřivené plochy bez omezení provozu. AV MEDIA je připravena zajistit pro zájemce individuální inspiraci.   

Zdroj a foto: POPAI CE

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010