Objevte nové produkty Showdown Displays

Fantastický den pro sdílení dobrých zpráv: od nynějška je k dispozici zbrusu nový digitální katalog Showdown Displays Europe pro rok 2022! Kromě kompletního stávajícího sortimentu v něm najdete více než 25 nových produktů. To ale není všechno. Do katalogu jsme přidali stránky pro konkrétní odvětví, takže se budete moct inspirovat produkty, které přesně vyhovují potřebám vašich zákazníků. A samozřejmě se v katalogu můžete také dozvědět něco víc o našich službách. Klikněte na tlačítko a vyzkoušejte si ho sami!

Nové produkty pro vás

Ať už působíte v jakémkoli odvětví, máme pro vás řešení. Vybavte si obchod, kancelář nebo jakoukoli místnost naším novým a nejtenčím Textilním propínacím rámem Elegant Black k zavěšení na zeď. Hledáte spíše volně stojící reklamní produkt? Skvělým řešením pro vás budou Plakátový stojan Swing či Menu Board Design. Chcete svou značku nebo reklamu ještě více zviditelnit? Vyberte si Interiérový vlajkový stojan a vystupte zdavu. Tyto a další nové produkty pomohou vašemu podnikání!

            

Vše na jedno kliknutí a na první pohled!

Prohlédněte si kompletní sortiment v našem novém katalogu. A ještě jedna dobrá zpráva: Procházení digitálního katalogu je nyní ještě jednodušší! Pomocí překlikávání si můžete snadno prohlížet kapitoly a produkty, které jsou pro vás relevantní. Název produktu navíc obsahuje odkaz na daný produkt v našem e-shopu. Tam najdete další informace a dokumentaci a můžete si produkt přímo objednat.

Přidali jsme do digitálního katalogu také další vizuální materiály a videa. Díky nim si budete moct udělat lepší představu o našich produktech a jejich parametrech – a hlavně o tom, jak a kde je použít.

Prohlédněte si katalog

Dost bylo teorie. Neváhejte, prohlédněte si nový katalog a odkaz si uložte, ať ho příště nemusíte hledat. Věřte nám, bude se Vám hodit!

Pokud vás zajímá více informací k ceně produktů, prosíme, obraťte se na svého obchodního zástupce. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo připomínky k novému katalogu, prosíme dejte nám vědět. Prohlédněte si digitální verzi katalogu: https://online.flippingbook.com/view/115818722/

 

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010