Vítězem prosincového kola hodnocení prodejen „CZECH TOP SHOP“ se stal ROSSMANN

V sedmém, prosincovém, kole soutěže CZECH TOP SHOP zvítězila prodejna drogistického řetězce ROSSMANN v ulici Komunardů na Praze 7.

Soutěž CZECH TOP SHOP je postavena na měsíční bázi, kdy naši porotci hodnotí skupinu prodejen nominovaných pro daný měsíc. Hodnocení probíhá optikou 5 kritérií, přes která se díváme na in-store marketingovou komunikaci dané prodejny. Jedná se o následujících 5 kritérií:

a. koncept/design obchodu

b. navigace/orientace v provozovně případně regálu

c. vystavení sortimentu/prezentace služeb

d. POP marketingová komunikace včetně probíhajících akcí

e. personál

Za každou tuto oblast může prodejna získat 0 až 100 bodů takže maximální bodové hodnocení je 500 bodů. Každou nominovanou prodejnu hodnotí jeden člen nebo dvojice z naší odborné poroty.

Vítězem se v tomto prosincovém kole soutěže CZECH TOP SHOP stal ROSSMANN se svoji pražskou prodejnou v ulici Komunardů. Prodejna získala ve všech hodnocených kategoriích celkově 450 bodů.

Na druhém místě skončila prodejna řetězce Albert (prodejna v OC Harfa v Praze 9), třetí byla prodejna TRENÝRKÁRNA.cz umístěná v Sokolovské ulici na Praze 9.

Nejsilnější stránkou hodnocených prodejen byla v prosincovém kole kategorie „Personál“. Největší rezervy naopak identifikovali naši porotci v kategorii „POP marketingová komunikace“.

Zdroj: redakce, foto: ROSSMANN