Albert Jesenice květnovým vítězem VISA Czech Top Shop 2021

176 zobrazení

Albert Jesenice se stal květnovým vítězem VISA Czech Top Shop 2021. Jde o krásnou a skvěle vedenou prodejnu v novém konceptu. Naši inspektoři ocenili zejména designové řešení, moderní instore marketingové nástroje a také výbornou práci personálu – jak v oblasti vystavení zboží tak u pokladny. 

  

Lenka Jakešová z vedení Alberta (Manager Instore & Local Communication) nám řekla, jak vnímá toto ocenění:

“Cena pro jesenickou prodejnu Albert nás velice potěšila, protože právě Jesenice byla první prodejna, kterou jsme v létě 2020 zremodelovali do nového konceptu. Tento nový koncept přináší řadu novinek, které ocení zákazníci v podobě rychlého a pohodlného nákup. Pro zákazníky jsme rozšířili sortiment čerstvých a zdravý produktů, v naší tržnici (oddělení ovoce a zeleniny) jsme implementovali systém suché páry, který udrží ovoce a zeleninu déle čerstvou, dále nabízíme také bezobalový nákup luštěnin a suchých plodů. Zákazníci se můžou také nově občerstvit v našem Fresh baru, kde jim nabízíme čerstvou kávu pod privátní značkou Perla, čerstvě připravené croissanty a bagety, ale i tradiční zákusky a chlebíčky. Dalším moderním prvkem je zavedení služby skenování nákupu rovnou do tašky přes ruční skenery nebo přímo do mobilu.

Nedílnou součástí nového konceptu je moderní look and feel prodejny, cílem bylo vytvořit prostředí, které změní rutinní nakupování na zážitek. Již na začátku projektu pro nás bylo klíčové, aby prodejna byla pro zákazníka prostorná a vzdušná, aby se v ní zákazník snadno a dobře orientoval, což se nám povedlo díky odlišným motivům na podlaze, designovým prvkům zvýrazňující čerstvé úseky (tržnice, pekařství, lahůdky), inspirativním fotkám umístěných po obvodu prodejny a důležitou roli hraje také správně nastavený systém osvětlení.

Velké díky patří hlavně zaměstnancům prodejny pod vedením Matěje Mihočka, kteří se perfektně starají o prodejnu a hlavně o naše zákazníky.”