Petr Polák country manažerem Visa pro Česko

Společnost Visa jmenovala Petra Poláka country manažerem pro Českou republiku, jehož úkolem v této nové pozici bude realizovat a řídit strategii přední nadnárodní společnosti v oblasti digitálních plateb na jednom z evropských trhů. S působištěm v Praze bude reportovat přímo Marcelu Gajdošovi, generálnímu řediteli Visa pro Českou republiku, Maďarsko a Slovensko.

Polák má více než deset let zkušeností ve finančních službách a bankovnictví a ve svém předchozím působení se podílel na řízení zásadních obchodních transformací společnosti na mezinárodní úrovni.

Jsem nadšený z toho, jakým směrem se má cesta ve Visa vyvíjí a že spolu s týmem a našimi partnery šíříme hodnoty Visa napříč platebním odvětvím ve středovýchodní Evropě,” řekl Petr Polák, country manažer Visa pro Českou republiku. “Digitální platby byly během pandemie velkým přínosem, ale pro zasažené firmy a rodiny toho lze udělat mnohem víc. Jsem si jistý, že jim můžeme pomoci inovacemi, na kterých ve Visa pracujeme.”

Petrovy nápady a zkušenosti jsou pro naše partnerství v Česku bezesporu velkým přínosem,“ řekl Marcel Gajdoš, generální ředitel Visa pro Českou republiku, Maďarsko a Slovensko. „Jeho postup na novou pozici je klíčovým krokem k dalšímu rozvoji Visa v naší zemi.

Petr Polák pracuje ve Visa osm let a dovednosti nasbíral v oblasti plateb, prodeje, rozvoji akceptační sítě a v práci s obchodníky. Donedávna dočasně vedl kancelář Visa na Slovensku. Petr má také mnohaleté zkušenosti v marketingu a dříve šest let pracoval pro jednu z bank v Česku.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010