Za dobrým jídlem nově do outletového centra POP Airport

V outletovém centru POP Airport už nejde jen o skvělé nákupy za výhodné ceny, ale také o zážitky, které samotné nákupy zpříjemní. Kromě zábavy zde návštěvníci najdou tři nové a plnohodnotné restaurace-Dai Marinai, Nel Forno a Popular, které připravují speciality ze středomořské, italské a české kuchyně. Zákazníkům tak nabídnou kulinářské potěšení, které doplní den strávený v POP Airport.

Vynikající večeři, rychlý oběd nebo kousek domácího dortu. To si mohou návštěvníci dopřát v outletovém centru POP Airport. Nově se zaměřilo na gastro scénu a od této chvíle dopřeje všem svým zákazníkům nejenom skvělý zážitek z nakupování za opravdu výhodné ceny nebo zábavu, ale i potěšení z dobrého a kvalitního jídla. POP Airport otevřel tři nové restaurační koncepty, kdy každý z nich nabízí jinou kuchyni. Na své si tak přijde opravdu každý, ať už milovník slunné Itálie, středomořské kuchyně, nebo ten co se nevzdá české klasiky, ovšem v moderní verzi.

Nel Forno

Italskou kuchyni v POP Airport nově zastupuje restaurace Nel Forno. Nabízí čerstvé těstoviny, křupavou pizzu, zeleninové polévky, fantastické dezerty, které připravují kuchaři ze slunné Itálie pod vedením vyhlášeného šéfkuchaře Nina Griga. Vše je navařeno z čerstvých surovin a dle tajných rodinných receptů, které jsou promyšlené do posledního detailu. Vše doplní sklenička dobrého vína přímo z Apeninského poloostrova. Restaurace myslí i na ty nejmenší zákazníky, kterým nabízí speciální dětská menu, aby nabrali energii na další vlnu zábavy v POP Airport.

Dai Marinai

Chcete se cítit jako na dovolené i po zbytek roku? Navštivte středomořské bistro Dai Marinai, které rovněž otevřelo svou pobočku v POP Airport. Bistro je ideálním místem pro ty, kteří si chtějí pochutnat na šťavnatých masových specialitách jako pljeskavica, čevabčiči nebo lignje na žaru. Ochutnat můžete i pečené papriky plněné lahodný sýrem dováženým přímo z Albánie, grilované chobotnice, kalamáry nebo čerstvé saláty. Kouzlo balkánské kuchyně poodhalíte, když otevřete rozmanité menu a vyzkoušíte i další pochoutky, které jsou připravovány z autentických surovin podle místních receptů. Každého jistě překvapí svou nápaditostí a kombinací chutí.

Popular

Dobře najíst se v POP Airport může i každý, kdo hledá českou klasiku a plnohodnotný a zároveň rychlý oběd. Česká restaurace Popular nabízí poctivou českou kuchyni, ale v moderním pojetí. Menu, pod taktovkou šéfkuchaře Tomáše Iltise, je připravováno z lokálních a sezónních surovin a pochutnat si zde můžete třeba na kachně s červeným zelím jako od babičky, snad všemi milovanému smaženém sýru, v menu nechybí ani hutné polévky s domácím pečivem nebo lahodný vídeňský řízek s lehkým bramborovým salátem a mnohem mnohem více. A pokud bydlíte či pracujete v okolí POP Airport, zajděte si do Popularu na zvýhodněné obědové menu, které si zakládá na rychlosti a kvalitě použitých surovin. Do nosu si dají i vegetariáni, restaurace nabízí řadu bezmasých jídel. Rozhodně si nechte místo i na dezert, které chutnají jako od babičky. Je jedno co si vyberete, vynikající je tu vše.

V POP Airport propojujeme nákupy se zábavou. Snažíme se, aby naši zákazníci zažili dokonalý den a rádi se k nám vraceli. Nejenom, že u nás nakoupí skvělé značky za opravdu výhodné ceny, zažijí zábavu a poznání v nově otevřené POP Entertainment, ale zároveň se dobře nají. Navázali jsme spolupráce se třemi novými restauracemi, které jsou kvalitní stejně jako ostatní služby, které poskytujeme,“ vysvětluje marketingový a obchodní ředitel Premium Outlet Prague Airport Jakub Dlouhý.

V outletu nechybí ani výběr kaváren. Tu zastupuje všemi známý Starbucks a německá síť kaváren Coffee Fellows. Zákazník má tak na výběr, kde si vypije svůj šálek kávy nebo si pochutná na něčem sladkém. K posezení vybízí i vyhlídková terasa s výhledem na sousedící Letiště Václava Havla.

Zdroj a foto: Premium Outlet Prague Airport

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme