Vaše nová akce s novou Zipper-Wall stěnou

Chcete propagovat, informovat nebo tvořit: Zipper-Wall Straight Basic je řešením! Jedna z novinek sortimentu Showdown Displays 2022. Díky vlastnímu závodu v Přestanově mohou vyrábět stojany i grafiku s tiskem na jednom místě. To vám zaručí, že vaše řešení bude hotové během okamžiku.

Udělejte zářivý dojem!

Zipper-Wall není neznámý produkt. Reklamní stěna Zipper-Wall je odolný, přenosný a elegantně vypadající prezentační systém. Skvěle se hodí pro branding, propagaci a k získání vyššího dosahu vašeho sdělení. Během pár minut stěnu složíte, připevníte potištěnou látku s vaším designem, a prezentujete!

Sdělování informací na veřejných místech, prezentace produktů, výstavy, webináře, online prezentace, nebylo nikdy jednodušší. V těchto oblastech je promo stěna tím správným parťákem a zajistí, aby vaše prezentace byla opravdu vidět.

Můžeme vám nabídnout více

Interior of apparel store. Clothing store.

Díky vlastní výrobě produktu Zipper-Wall Straight Basic v České republice vám Showdown Displays může nabídnout vícero řešení. Dokáží se lépe přizpůsobit vaší poptávce a být vám kdykoliv k dispozici. Mimo to pro vás dokáží vyrobit i nestandardní rozměry, jako jediní na trhu. Potřebujete 10 nebo 200 kusů? Váš požadavek bude vždy splněn.

Výhody systému Zipper-Wall Straight Basic

  • Výroba v Evropě, v České republice
  • Možnost výroby velikostí na míru
  • Standardní průměr trubek 32 mm
  • Montáž patek bez nářadí
  • Zabaleno v lehké luxusní přenosné tašce z měkkého materiálu
  • Nižší ceny

Srovnání nové a stávající stěny Zipper-Wall

Možná vás zajímá, jaký je rozdíl mezi novou stěnou Zipper-Wall a tou stávající, kterou máme v naší nabídce.

Na obrázku můžete porovnat všechny vlastnosti nové stěny Zipper-Wall Straight Basic se stávající stěnou v naší nabídce.

 

Stejné tiskové předlohy

Jistě oceníte, že pokud již prodáváte aktuální stěnu Zipper-Wall Straight, můžete nadále používat stejné tiskové šablony pro Zipper-Wall Straight Basic! Takže u tisků nebude žádný zmatek. Snadné, že?

Pojďme to odstartovat!

Ujistěte se, že Vaše sdělení nebo reklama upoutá pozornost, jakou si zasluhuje. Potřebujete více informací? Obraťte se na tým obchodních zástupců, který pro Vás najde to nejlepší řešení. Projděte kompletní sortiment na www.jansen-display.cz. Máte zájem o Zipper-Wall Straight Basic? Více informací naleznete na https://www.jansen-display.cz/zipper-wall-straight-basic.