Vánoční stromečky zaplavují obchodní domy

640 zobrazení

Na sto vánočních stromků vypěstovaných ekologicky a lokálně najdou letos zájemci v největší prodejní expozici v POP Airport. Na výběr budou mít jedli kavkazskou, smrk stříbrný nebo borovici černou různých velikostí. Expozice vánočních stromků je otevřena denně od 10.00 do 21.00 až do 23. prosince. Ke každému stromečku navíc každý dostane dárkový poukaz v hodnotě 200 Kč na nákup vánočních dárků.

Výběr toho nejkrásnějšího vánočního stromečku je důležitou součástí každých Vánoc. Popularitu v posledních letech získávají stromky vypěstované s ohledem na ekologii, lokálně nebo ty, které si půjčíme a po Vánocích zase jednoduše vrátíme.

Expozice v POP Airport čítá na sto vánočních stromků různých velikostí a druhů. Všechny stromečky jsou dovezeny z plantáží z Vysočiny v kvalitě Premium a Top Premium, jsou pěstované ekologicky, s dobrou péčí z lesních školek, kde je původ stromků, způsob pěstování a doba sklizně naprosto transparentní.

Outletové centrum POP Airport chce svým zákazníkům udělat radost, tak každý zákazník získá za nákup stromku dárkový poukaz v hodnotě 200 Kč. Při výběru vánočního stromu se mohou zákazníci i občerstvit ve foodtrucku s vánočními pochoutkami, který najdou venku hned naproti expozici.

Dalším benefitem je i zajištění dopravy vánočního stromku pohodlně až domů, a to v okruhu do 30 minut.

Zdroj a foto: POP Airport