Tesco Zásilka: Tesco nabízí doručení nákupů do všech domácností

Společnost Tesco nabízí doručení online nákupů na celém území republiky, tedy všem 10,6 milionům zákazníků. Díky rozšíření nové služby zavedené před časem s názvem Tesco Zásilka si mohou snadno objednat více než 1 000 produktů. Vybírat lze z široké nabídky trvanlivých potravin, drogérie, nápojů, potřeb pro děti a domácnost či krmiva pro domácí zvířata přes webové stránky Tesco Online nákupy. Objednávka je následně zabalená do balíku a doručena kurýrem nejpozději do třech pracovních dnů. Nastavení služby stejně jako rozšiřování počtu nabízených produktů bude postupně upravováno na základě zpětné vazby a potřeb zákazníků.

Tesco je v Česku průkopníkem online nákupu potravin. Služba Tesco Zásilka zákazníkům pomůže ušetřit značný čas tím, že přináší výběr a sortiment menší prodejny na kterékoliv místo v České republice. Společnost Tesco uvedla na trh službu Tesco zásilka poprvé letos v dubnu v podobě předem připraveného balíčku nezbytných trvanlivých potravin a hygienických potřeb ve snaze pomoci zákazníkům, pro které bylo obtížné se dostat do obchodů a nakoupit si. Společnost Tesco tuto službu nyní zdokonalila a připravila nabídku trvanlivých potravin a potřeb pro domácnost tak, aby co nejlépe vyhovovala potřebám zákazníků.

Mezi hlavní výhody služby Tesco Zásilka patří stejná cena produktů jako vkamenných obchodech Tesco, snadné a pohodlné objednání pro každého, dostupnost v celé České republice a možnost objednat nákupy nejen sobě, ale například svým rodičům žijícím na vesnici, nemocným příbuzným či jako dárek přátelům, které nemůžete navštívit,“ vysvětluje Patrik Dojčinovič, výkonný ředitel Tesco pro ČR.

Doručení Zásilky je zpoplatněné fixní částkou 99 Kč. Jedinou podmínkou je velikost a hmotnost balíku – produkty se musí vejít do krabice o rozměrech 54 x 34 x 22 cm a maximální váze 15 kg.

Tesco Zásilku doručíme i do nejvzdálenějšího či nejmenšího města

Žijete v nejsevernějším městě republiky, nebo se právě nacházíte na nejzápadnějším cípu země? Od této chvíle to pro nás není žádný problém. Nákupy vám doručíme kamkoliv! Zákazníci mohou jednoduše objednávat nákupy z pohodlí svého domova na webových stránkách Tesco Online Nákupy. Stačí si jen ověřit zadáním poštovního směrovacího čísla, která ze služeb je v jejich místě dostupná. V případě, že se zákazníci nachází v oblasti, která není v současnosti pokrytá službou Online nákupy, mohou využít právě novou službu Tesco Zásilka. Zákazníci mají možnost i zde využít věrnostní karty Clubcard, ale vlastnit kartu není podmínkou pro využívání této služby.

Tesco nabízí rozvoz potravin prostřednictvím služby Online nákupy od roku 2012. Momentálně rozváží v 10 krajích ČR a je dostupná až 5 milionům zákazníků po celé republice. Další oblíbenou variantou je služba Klikni + Vyzvedni, kdy si zákazníci objednají svůj nákup, který si následně bez čekání vyzvednou přímo v obchodě.

Kompletní informace o Tesco zásilce najdete na webových stránkách.

Zdroj a foto: Tesco Stores ČR

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010