Společnost Vafo získala prestižní české ocenění

Český výrobce a distributor prémiových krmiv pro domácí zvířata Vafo Praha se prosadil v soutěži „Českých 100 Nejlepších“. V oborové kategorii „Invence – Nasazení – Export – Zisk“ se firma zařadila mezi nejúspěšnější společnosti za rok 2019, především díky dlouhodobě mimořádným výsledkům svého podnikání a celosvětové oblíbenosti produktů. Na konci listopadu se na Pražském hradě konal již čtyřiadvacátý ročník této prestižní podnikatelské soutěže, kde byli vyhlášeni úspěšní vítězové.

Ocenění „Českých 100 Nejlepších“ každoročně uděluje panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius. Cílem projektu je v celonárodním měřítku ocenit české firmy, které dosahují vynikajících výsledků.

„Nesmírně si vážíme faktu, že jsme se dostali mezi sto nejlepších českých společností za rok 2019. Je to důkaz, že děláme naši práci dobře a je to vidět. Toto významné ocenění odráží také snahu a pracovitost všech našich zaměstnanců, kteří jsou základem našeho úspěchu,“ uvádí Karolína Čápová, ředitelka vývoje produktů ve společnosti Vafo. „V současné době vyvážíme už do sedmdesáti zemí světa a v průběhu loňského roku jsme otevřeli dvě pobočky v Německu a ve Skandinávii. Nejen díky těmto pobočkám se nám na těchto trzích daří uzavírat nové obchody a posilovat naši pozici. Jsme konkurenceschopní v porovnání s dodavateli ze západní Evropy a držíme si pověst prémiového výrobce krmiv,“ dodává.

Vafo založilo svůj úspěch na podnikání ve výrobě a distribuci prémiových krmiv pro domácí zvířata. Důraz na kvalitu se jí vyplatil, což potvrzuje řada českých i mezinárodních ocenění a také oblíbenost produktů u zákazníků. Dlouhodobě investuje do rozvoje své značky, inovací a ochrany životního prostředí. Příklad představuje výroba v Chrášťanech u Prahy, kde Vafo investovalo 78 milionů korun do ekologických opatření. Kromě toho je zakládajícím členem iniciativy Pet Sustainability Coalition a podporuje řadu neziskových a charitativních organizací či spolků.

Zdroj a foto: Vafo Praha

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010