Společnost ppm factum posiluje svou schopnost generovat reporty a nabízí svým klientům platformu Power BI

ppm factum se již 24 let etabluje na středoevropském trhu a získala si silné postavení jak mezi klienty, tak i v konkurenčním prostředí. V dnešní rychle se vyvíjející době není překvapením, že i tato stabilní firma musí reagovat na potřeby svých zákazníků a držet krok s aktuálními trendy. Existuje celá řada analytických platforem na trhu, které umožňují detailní práci s daty, avšak ne všechny jsou uživatelsky přívětivé a vhodné pro rychlé reportování. ppm factum se rozhodla využít platformy Power BI, která přináší obrovský potenciál a je velmi blízká všem uživatelům Microsoftu.

Michaela Klobásková, ředitelka divize Retail Auditu, se k tomuto rozhodnutí vyjádřila: „V dnešním turbulentním období je neustále nutné přemýšlet o tom, jak můžeme našim klientům pomoci ušetřit jejich cenný čas a získat data rychleji a efektivněji. Jedním z nejvýznamnějších přínosů je uživatelsky přívětivá platforma, která umožňuje klientům pracovat s daty na hlubší úrovni a vytvářet podrobné analýzy přizpůsobené jejich individuálním potřebám. To byly naše hlavní požadavky při výběru nové platformy, kterou jsme chtěli nasadit. Power BI byla v tomto ohledu jasnou volbou.“

Power BI, začleněná do balíčku Microsoft, je snadno čitelná, intuitivní a její přijetí ze strany klientů je přívětivější. Jedním z největších přínosů, který klienti okamžitě pocítí při přechodu z původního prostředí pro reportování nebo excelových dokumentů, je její rychlost. Při načítání několika milionů řádků dat je tato platforma nepřekonatelná a práce s ní je extrémně rychlá.

Dříve trvalo desítky sekund, někdy i minuty, než se data „načetla“, zatímco v Power BI je to otázkou vteřin. Kombinací kvalitně sbíraných dat a odborných znalostí dokáže společnost ppm factum vytvořit vysoce kvalitní, přehledné a především okamžitě použitelné reporty, které jsou klíčovým prvkem pro mnoho důležitých manažerských rozhodnutí. Bez ohledu na to, zda se jedná o strategické plánování nebo odstranění dosud „neviditelných“ nedostatků a chyb.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři