S Tesco Clubcard kreditní kartou ušetříte na každém nákupu v obchodech Tesco

62 zobrazení

Tesco kreditka je pro zákazníky odteď ještě výhodnější, nabízí spoustu atraktivních slev a výhod. Majitel Clubcard kreditní karty Premium Plus ušetří při každém nákupu v obchodech Tesco 4 % z hodnoty nákupu. Odměny jsou poskytovány prostřednictvím Clubcard bodů, které zákazník dostane při vyúčtování ve formě poukázek. V rámci úprav došlo i ke změně měsíčního poplatku, který se snižuje na 49 korun.  

 

Kromě slevových benefitů karta umožňuje např. bezúročné období až 51 dní, 1 výběr z bankomatu měsíčně zdarma anebo rozložení nákupů do pevných splátek.

Kreditní kartu je možné si sjednat na kterémkoliv stánku Tesco Finančních služeb v České republice. Zároveň je možné o ni požádat na telefonním čísle 800 050 298, případně přes webovou stránku tescokarta.cz, kde zájemci naleznou i kompletní informace o Clubcard kreditní kartě Premium Plus.

Mimo nové kreditky si zákazník u Tesco Finančních služeb může sjednat i hotovostní úvěr. Vyhledávaným produktem z portfolia finančních služeb je také konsolidace, tedy sloučení stávajících půjček, které zákazníkovi usnadní správu vícero stávajících úvěrů a zvýhodní celkové podmínky čerpání.

Poskytovatelem finančních služeb v Tesco je společnost Home Credit a.s. Na společném projektu Tesco Finančních služeb spolupracují obě společnosti v Česku od roku 2010 a na Slovensku dokonce od roku 2008.

Zdroj a foto: Tesco Stores ČR