On-line RetailCon úspěšně proběhl

V původně plánovaném termínu 28. dubna 2020 proběhl on-line RetailCon. Záznam z této důležité retailové akce je k dispozici pro všechny zájemce, byť již ne s výhodou zúčastněných, kteří se mohli přednášejících na cokoliv zeptat.

Mnoho otázek na této akci bylo zodpovězeno v průběhu přímého přenosu. Dating byl nahrazen formou chatu, který probíhal po skočení ještě dalších sedm hodin již na osobní bázi.

Záznam z celé akce naleznete v archivu konferencí ZDE.

Bohužel technické potíže neumožnili zaznamenat úvodní slovo, první minuty pana Jana Fraita z České národní banky a přenos obrazu. Vše však pořadatelé rychle vyřešili a ostatní přednášející již jsou zachyceni slovem i obrazem včetně prezentací.

Obsah záznamu z akce:

Nejdelší čas, tj. od 7.30 do 40.30 byl věnován právnímu náhledu na současnou situaci pana Sebastiana Macha s GHS Legal.

Následují návrhy na technická řešení přístupu osob, kontroly ochranných prostředků a podobně od pana Marka Pirkla ze společnosti Hikvision a to od 40.30 do cca 55.20. Od něj pořadatel přikládá i konkrétní finanční nabídku.

Josef Cipra zastupující Dropshipping.cz hovořil o příležitostech v on-line prostředí pro kamenné prodejny a shopping centra a to včetně návrhů na zajištění logistiky například prostřednictví sdílené logistiky v čase zhruba od 55.30 do 1.14.40.

Poslední příspěvek patřil námětům ze zahraničí a novým řešením pro prostory v shopping centrech od Pavlíny Trojovské a to v čase od cca 1.15.00 do 1.29.42.

Pořadatelé věří, že se zájemci budou moci fyzicky setkat na letošním ročníku RetailConu dne 8.10.2020 na obvyklém místě v Národním domě na Vinohradech. Je samozřejmé, že rezervované vstupné nadále platí. Na tuto akci se stále ještě můžete přihlašovat ZDE.

Zdroj a foto: Centers Data

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010