Na český trh přichází Rama 100% rostlinná alternativa másla

Společnost Upfield, výrobce značek Rama, Flora, Hera a dalších, představuje nový produkt Rama 100% rostlinná alternativa másla. Chutná jako máslo a je možné ji používat k vaření a smažení stejně jako máslo, ale neobsahuje žádné živočišné tuky. Je ideální pro každého, kdo si chce pochutnat a přitom zodpovědně přistupovat k životnímu prostředí, protože má ve srovnání s máslem o 50 % menší uhlíkovou stopu.

Češi sahají na pultech čím dál více po kvalitních produktech a po těch potravinách, které jsou navíc šetrné k životnímu prostředí. Obě tato kritéria splňuje nová Rama 100% rostlinná alternativa másla. Dává každému možnost zvolit si zodpovědný ekologický přístup, a zároveň potěší i milovníky chuti másla. Nová Rama je lahodná a krémová, ale neobsahuje složky živočišného původu. Základem její jednoduché receptury je směs rostlinných olejů – slunečnicového, řepkového a udržitelně produkovaného palmového oleje. Vyrábí se 100% z ingrediencí přírodního původu, neobsahuje umělá barviva ani konzervanty. Je zcela bez laktózy.

Novou Ramu je možné používat stejně jako máslo. Vysoký obsah kvalitních rostlinných tuků ji předurčuje k plnohodnotnému využití ve studené i teplé kuchyni. Vedle mazání ji lze bez obav používat k vaření, smažení i pečení, zkrátka je možné ji zařadit do jakéhokoli receptu místo másla. Díky svému 100% rostlinnému složení je nová Rama vhodná pro lidi s potravinovými intolerancemi, pro vegetariány a vegany i pro všechny, kteří chtějí omezit nebo vyloučit živočišné tuky ze své stravy.

 

Volba pro životní prostředí

Společnost Upfield si zakládá na podpoře udržitelnosti a na šetrném přístupu k životnímu prostředí. Nová Rama 100% rostlinná alternativa másla představuje její další příspěvek k lepší budoucnosti s potravinami rostlinného původu. Přechod na rostlinné alternativy je jednoduchý krok, kterým každý může prospět stavu naší planety. Výzkum ukázal, že přechod z jedné kostky běžného másla na 100% rostlinnou alternativu ušetří emise 1.8 kg ekvivalentu oxidu uhličitého. To znamená, že když jedna průměrná česká domácnost přejde na rok na Ramu 100% rostlinnou alternativu másla, ušetří (ve srovnání se spotřebou stejného množství másla z mléka průměrné evropské krávy) tolik skleníkových plynů, kolik vypustí benzínové auto za více než 500 km jízdy. Stejné množství je také ekvivalentem nabíjení smartphonu každou noc po dobu 46 let, grilování 55 hovězích hamburgerů nebo výroby 1300 plastových lahví.  Rama 100% rostlinná alternativa másla tedy nabízí skvělou možnost volby s ohledem na životní prostředí.

Zdroj a foto: Upfield

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010