Mattoni 1873 spustila vlastní e-shop a rozváží již po celé republice

Největší středoevropský výrobce nealkoholických nápojů Mattoni 1873 spustil v létě e-shop se svými produkty. Minerální vody, ochucené nápoje a další výrobky ze svého portfolia doručoval zprvu zákazníkům v Praze. Nyní expanduje i do krajských měst a láká na dopravu zdarma!

Vytvořením digitálního prodejního kanálu vyšla Mattoni 1873 vstříc zákazníkům v době karanténních opatření. Realizace se nastartovala rychle a během tří měsíců vznikla nová platforma pro přímý online prodej. První rozvozy putovaly po Praze a okolí.

Nový e-shop je určen všem, kteří si potřebují zajistit nápoje rychle, snadno a s doručením až ke dveřím. Disponujeme širokým portfoliem nealkoholických nápojů včetně oblíbených snacků, takže si vybere opravdu každý a do konce října mu zboží doručíme zdarma,“ popisuje zacílení e-shopu Ondřej Postránský, ředitel strategického marketingu Mattoni 1873.

Doručení do druhého dne, doprava zdarma a hygienická opatření

Minimální objednávka jsou 3 balení a kurýři jsou schopni produkty doručit i do druhého pracovního dne. V první fázi byl rozvoz jen po Praze a okolí, ode dneška – tedy 14. 10. 2020 – rozšiřuje firma rozvoz do větších měst ve všech krajích. A do konce října navíc s doručením zdarma. Standardně pak platí zákazník za menší nákup 49 Kč a doručení zdarma získá až při objednávce nad 799. Mattoni 1873 dbá na bezpečnost, proto zachovala hygienická opatření platná v době karantény. Kurýři mají jednorázové roušky a rukavice, mezi každým závozem se vozy dezinfikují.

Seznam měst naleznete ZDE.

Více než e-shop s nápoji

Cílem vlastního e-shopu je být blíže spotřebitelům a nabízet služby s přidanou hodnotou. Kromě prémiových produktů má Mattoni 1873 pro své zákazníky připraveny dárkové předměty, zajímavé soutěže a speciální produktové kampaně s možností výher. Právě například zde běží Pepsi Retro kampaň. E-shop nabízí kromě minerálních vod Mattoni a Magnesia i další produkty Mattoni 1873 – ochucené nápoje, džusy, produkty Pepsi a snacky.

Zdroj a foto: Mattoni 1873

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010