Bageterie Boulevard k aktuálnímu uzavření restaurací

V současné době dochází, tak jako na jaře, z důvodu koronaviru k uzavření restaurací a barů. Zeptali jsme se pana Marka Picka, marketingového manažera společnosti Bageterie Boulevard, jak tato skutečnost dopadá na jejich společnost.

Vzhledem k uzavření restaurací přecházíme na stejný typ provozu jako na jaře. Všech 45 poboček Bageterie Boulevard včetně food courtů funguje v take away módu, ve všech kamenných restauracích jsou instalována výdejní okénka, která máme připravena již z jarních měsíců. Jakkoli je to pro nás komplikace, věříme, že si k nám naši zákazníci cestu opět najdou,“ říká Marek Picek.

„Posilujeme naši rozvozovou službu BB domů a očekáváme skokové zvýšení zájmu. Proto jsme usilovně pracovali na jejím rozšíření a ode dneška je služba dostupná ve všech městech, kde se nachází pobočky Bageterie Boulevard. Posilujeme také kapacity našich drive thru jednotek, které po uzavření restaurací na jaře tohoto roku zaznamenaly až 70% zvýšení poptávky oproti stejnému období v minulém roce.

Opětovné omezení provozu restaurací a prodej pouze formou take away na téměř 3 týdny je samozřejmě velkým finančním zásahem pro všechny provozovatele a podnikatele v gastro segmentu. Od vyhlášení posledních vládních opatření jsme zaznamenali 30% pokles obratu a očekáváme, že tato ztráta bude dále narůstat.

Zdroj a foto: Bageterie Boulevard

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner