Lidl v Chodově se po modernizaci opět otevře zákazníkům

784 zobrazení

V sobotu 17. října se po modernizaci opět zákazníkům otevře prodejna Lidl v Chodově. Stane se tak po sedmitýdenní rekonstrukci, která přinese nový zážitek z nakupování. Zákazníci se mohou těšit na vylepšený interiér, a to včetně nových pokladen. Znovuotevření bude také doprovázet speciální akce s výhodnějšími cenami vybraných produktů.

Prodejna Lidl ve městě Chodov nabídne zákazníkům velké úseky čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, mléčných výrobků a pečiva. Zákazníci jistě přivítají také nové pokladny a modernější prostory. Interiér je nově vybaven příjemným a zároveň úsporným LED osvětlením.

Při modernizacích našich prodejen se soustředíme především na zákazníky, kterým chceme nabídnout komfortnější nakupování. Navíc se návštěvníci v rámci znovuotevření mohou těšit na výhodné ceny v rámci speciální akce,” okomentovala modernizaci Iveta Barabášová, tisková mluvčí společnosti Lidl.

Proměna se v neposlední řadě dotkla i exteriéru. Fasáda prodejny získala novou malbu a rekonstrukcí prošlo také venkovní parkoviště.

Speciální akce s výhodnějšími cenami vybraných produktů bude v prodejně Lidl ve městě Chodov probíhat od 19. do 25. října.

Prodejna bude opět otevřena denně od 7 do 20 hodin, v neděli pak od 8 do 20 hodin.

Zdroj a foto: Lidl

RELATED ITEMS