Lidl v Chlumci nad Cidlinou projde modernizací

Prodejna Lidl v Chlumci nad Cidlinou je od pondělí 24. 5. na necelé dva měsíce uzavřena. Důvodem je plánovaná modernizace, díky které čeká zákazníky komfortnější nakupování a vylepšený interiér. Během rekonstrukce mohou lidé z okolí pro své nákupy využít prodejnu v nedalekém Novém Bydžově. K otevření prodejny pro zákazníky by mělo dojít již v létě.    

Díky modernizaci se zákazníci mohou těšit na nové pokladny a modernější prostory. Současně bude prodejna vybavena příjemným a zároveň úsporným LED osvětlením. „Při modernizaci našich prodejen se soustředíme především na zákazníky, kterým chceme nabídnout komfortnější nakupování od začátku až do konce jejich návštěvy. Věříme, že zákazníci změnu přivítají. Během uzavření prodejny mohou lidé z okolí pro své nákupy využít prodejnu v nedalekém Novém Bydžově,“ uvedl mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Rekonstrukcí současně projde i venkovní parkoviště. V neposlední řadě se proměna dotkne také exteriéru prodejny, kdy fasáda prodejny získá novou malbu.

Zdroj a foto: Lidl

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010