Lidl v Boskovicích čeká modernizace

Prodejnu Lidl v Boskovicích čeká modernizace. Z tohoto důvodu bude od čtvrtka 7. ledna zhruba na dva měsíce uzavřena. Zákazníci se mohou těšit na komfortnější nakupování a vylepšený interiér včetně nových pokladen. Během rekonstrukce mohou lidé z okolí pro své nákupy využít prodejnu v nedalekém Blansku. K otevření prodejny by mělo opět dojít začátkem měsíce března.

Zákazníci se mohou těšit na nové pokladny a modernější prostory. Prodejna bude také nově vybavena příjemným a zároveň úsporným LED osvětlením. Rekonstrukcí současně projde i venkovní parkoviště. V neposlední řadě se proměna dotkne také exteriéru prodejny, kdy samotná fasáda prodejny získá novou malbu.

Při modernizaci našich prodejen se soustředíme především na zákazníky, kterým chceme nabídnout komfortnější nakupování od začátku až do konce jejich návštěvy. Věříme, že zákazníci změnu přivítají. Během uzavření prodejny mohou lidé z okolí pro své nákupy využít prodejnu v nedalekém Blansku,“ uvedl mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Zdroj a foto: Lidl

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010