Prague NIKE Factory Store zvítězilo v hodnocení prodejen „CZECH TOP SHOP“ za měsíc listopad

V šestém, listopadovém, kole soutěže CZECH TOP SHOP zvítězila prodejna Prague NIKE Factory Store umístěná ve Fashion Arena Outlet Center na Praze 10.

Soutěž CZECH TOP SHOP je postavena na měsíční bázi, kdy naši porotci hodnotí skupinu prodejen nominovaných pro daný měsíc. Hodnocení probíhá optikou 5 kritérií, přes která se díváme na in-store marketingovou komunikaci dané prodejny. Jedná se o následujících 5 kritérií:

a. koncept/design obchodu

b. navigace/orientace v provozovně případně regálu

c. vystavení sortimentu/prezentace služeb

d. POP marketingová komunikace včetně probíhajících akcí

e. personál

Za každou tuto oblast může prodejna získat 0 až 100 bodů takže maximální bodové hodnocení je 500 bodů. Každou nominovanou prodejnu hodnotí jeden člen nebo dvojice z naší odborné poroty.

Vítězem se v tomto listopadovém kole soutěže CZECH TOP SHOP stala NIKE se svoji prodejnou Prague NIKE Factory Store ve Fashion Arena Outlet Center na Praze 10. Prodejna získala celkově 420 bodů.

Na druhém místě skončila prodejna inSPORTline (prodejna v Hutnohorské ulici v Praze 10), třetí byla prodejna POMPO umístěná v OC Fénix na Praze 9.

Nejsilnější stránkou hodnocených prodejen byla v listopadovém kole kategorie „Vystavení sortimentu/prezentace služeb“. Největší rezervy naopak identifikovali naši porotci v kategorii využití „Personál“.

Hlavními partnery soutěže CZECH TOP SHOP jsou společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o. a DAGO, s.r.o.

Zdroj: redakce, foto: NIKE

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010