La Hechicera uvádí limitovanou edici ze Série Experimental č. 2

Světoznámá kolumbijská značka rumů La Hechicera uvádí na trh svůj druhý produkt ze Série Experimental. Tento destilát, infuzovaný po zrání v dubových sudech dužinou ze zralých banánů, je ódou na um a tradici tří generací rodiny Riascos, která s velkou oddaností vyrábí v Kolumbii své jedinečné rumy přes 20 let.

Série Experimental je limitovanou edicí, která navazuje na sedm dalších unikátních limitek, které byly poprvé uvedeny na trh v loňském roce. La Hechicera bude tak po dobu sedmi let každým rokem vydávat unikátní chuťově nezaměnitelné limitované edice. Letos je číslo dvě infuzovaná banánem. Loni dozrávala po dobu tří měsíců v sudech po víně Moscatel.

Le Hechicera Série Experimental je vyzrálý 41% rum z oblasti jižního Karibiku. Jedná se o směs dvanácti až jednadvacetiletých rumů, která zraje v sudech z bílého amerického dubu. Už tak unikátní chuti dodává charakter banánová dužina, ta se totiž přidává k vyluhování na posledních pár dní před konečnou filtrací a to dělá limitovanou edici Série Experimental jedinečnou. Očekávejte hluboký dřevitý rum s opojnou vůní karamelů, listů tropického lesa, přezrálých banánů, vanilky a sušeného ovoce s jemnými kouřovými podtóny. Chuť obsahuje tóny nového koření, pomerančové kůry, slaného karamelu a marcipánu. Lahodně jemná je dubová dochuť s jemným minerálním zakončením.

Rodina Riascos si během tří generací dokázala vytvořit svůj vlastní rukopis a historii. Během dlouhých cest po Karibiku objevují nejlepší suroviny, získávají nejlepší a nejtalentovanější mistry blendery a hledají ty nejkvalitnější sudy. Infuzovaný banán vzdává poctu původnímu obchodu s banány rodiny Riascos. Na konci studené války však byl obchod zasažen politickými nepokoji a globální nestabilitou. Rodina se proto dala na výrobu rumů a vytvořila La Hechicera. „K vybudování La Hechicera jako globální značky vedla neuvěřitelná cesta. Vývoj řady rumů Série Experimental nám umožňuje intenzivně sdílet náš příběh s našimi zákazníky a spotřebiteli. Série Experimental č. 2 je úžasným produktem a my jsme hrdí, že ho přinášíme celému světu. Rum je kategorie, která si stále získává popularitu, a druhá Série Experimental je unikátním produktem, který pomůže zvýšit zájem o tuto kategorii tím, že osloví nové zákazníky a nabídne spotřebitelům rumu něco unikátního,“ komentuje generální ředitel a spoluzakladatel La Hechicera Miguel Riascos.

La Hechicera Série Experimental č. 2 je distribuována Bartidou. Celosvětově je k dostání 15 000 lahví s počtem 1500 pro český trh.

Zdroj a foto: STOCK Plzeň-Božkov

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010