Kaufland se opět dostal mezi 100 nejlepších firem v České republice, odborníci ho zařadili na 33. místo

Společnost Kaufland obsadila v anketě Českých 100 nejlepších 33. místo. Do žebříčku se přední tuzemský obchodní řetězec dostal podruhé za sebou a znovu jako jediný z retailových konkurentů. Kaufland uspěl také v oborové kategorii Životní prostředí, zemědělství a potravinářství. „Moc nás těší, že i letos je Kaufland mezi 100 nejlepšími společnostmi v České republice,“ uvedla Renata Maierl, tisková mluvčí Kauflandu.

Odborníci, kteří o pořadí ve 25. ročníku soutěže organizované společností Comenius hlasovali, kromě jiného ocenili, že Kaufland výrazně spolupracuje s lokálními výrobci a je si zároveň dobře vědom své společenské a environmentální odpovědnosti. V oblasti CSR pomáhá neziskovým organizacím, pravidelně se účastní národních potravinových sbírek a zavádí například opatření vedoucí ke snižování vzniku plastového odpadu.

Anketa Českých 100 nejlepších oceňuje české firmy v co nejširším záběru ekonomických aktivit. Jediným měřítkem konečného umístění je četnost nominací od vybraných expertů (celkem je rozesláno 25 000 dotazníků). Na prvních třech pozicích se v roce 2020 umístily Škoda Auto, Skupina ČEZ a Kooperativa pojišťovna.

Zdroj a foto: Kaufland

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010